Premiera „Muzy Koszmarów” Laini Taylor już 27 lutego!

Przegląd

Pamiętacie kultowego „Marzyciela”? Pierwsza część przygód Lazlo i Sarai cieszyła się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Pewnie i tym razem się nie zawiedziecie: miłość, nienawiść, zemsta i łaska, zniszczenie i zbawienie ścierają się między sobą i nie pozwalają przejść obojętnie obok książki.

„Muza Koszmarów” to kontynuacja losów Lazlo i Sarai, którzy stawiają czoła nowym wyzwaniom w mieście Szloch. Nie są już tacy sami, a traumy zostawiły w nich blizny. To jednak nie koniec: Lazlo musi wybierać: ratować ukochaną czy mieszkańców zaginionego miasta? Wkrótce otwierają się drzwi do nowego świata, który wcale nie jest oczywisty, a funkcjonowanie w nim to niełatwy wybór pomiędzy zabijaniem lub … ocaleniem potworów.

Laini Taylor jest doświadczoną i cenioną autorką, której książki znalazły się na liście bestsellerów „New York Timesa”, finalistka National Book Award za książkę: „Lips Touch: Three Times” w kategorii Young People’s Literature. Znana również z książki: „Córka dymu i kości” oraz „Dni krwi i światła gwiazd”.

 

 

ZAMÓW KSIĄŻKĘ:  www.wsqn.pl

Kategorie: Fantastyka
Tagi: SQN