Oficyna Wydawnicza „Impuls“ poleca masaż klasyczny!

Przegląd

Polecamy najnowszą książkę Masaż klasyczny autorstwa Marka Kowalcze, którą wyróżnia przede wszystkim doskonałe opracowanie pod względem praktycznym. Książka zawiera niezbędne i rzeczowo przedstawione informacje teoretyczne. Ale jej główna treść skoncentrowana jest na wykonaniu masażu klasycznego. Na szczególne uznanie zasługuje bogata i starannie przygotowana oprawa graficzna obrazująca metodykę wykonywania masażu klasycznego.

Marek Kowalcze od wielu lat zajmuje się wykonywaniem i nauczaniem masażu klasycznego i treść książki odzwierciedla Jego doświadczenia zawodowe, jako masażysty i nauczyciela. Książka napisana jest z dużym wyczuciem zarówno dla potrzeb osób uczących się masażu klasycznego, osób nauczających masażu, jak również dla osób zajmujących się zawodowo wykonywaniem masażu klasycznego w lecznictwie, odnowie biologicznej, kosmetologii i sporcie.

Książka pt. Masaż klasyczny obejmuje dwa główne rozdziały: pierwszy zatytułowany Podstawy teoretyczne masażu klasycznego oraz drugi Praktyczne wykonanie masażu klasycznego.

Impuls poleca Masażpoleca Impuls

 
zapraszamy do Impulsu
Kategorie: Edukacja
Tagi: Impuls