O sztuce wystąpień publicznych

Przegląd

Maciej Orłoś dzieli się swoim doświadczeniem!

Wystąpienia publiczne są jak jazda samochodem – mistrzostwa nabiera się w praktyce. Jednak warto też mieć dobrego instruktora i doradcę, szczególnie na początku. Maciej Orłoś ma za sobą ponad ćwierć wieku doświadczenia, na które składa prowadzenie odnoszących sukcesy programów telewizyjnych, w tym kultowego Teleexpressu. W czasie swojej kariery był gospodarzem wielu uroczystości, spotkań oraz szkoleń. Przeprowadzał wywiady telewizyjne z takimi tuzami jak Meryl Streep, Anthony Hopkins, Celine Dion, Nicole Kidman czy Bill Gates.

Teraz postanowił podzielić się swoim doświadczeniem z każdym, kto odczuwa dyskomfort w sytuacjach, w których konieczne jest publiczne zabranie głosu, i poszukuje odpowiedzi na pytania:

  • Co zrobić, by publiczność z zaciekawieniem słuchała wystąpienia?
  • Jak poprowadzić prezentację, by widownia nagrodziła mówcę brawami? 
  • Jak dobrze zaprezentować się przed publicznością – kontrahentami, szefami, potencjalnymi klientami?
  • Jak na forum publicznym skutecznie reprezentować siebie i swoją firmę? 

Maciej Orłoś nie tylko zna odpowiedzi na te pytania, lecz także potrafi przekazać swoja wiedzę w ciekawy i skuteczny sposób. To książka dla każdego czytelnika gotowego zmierzyć się ze swoimi słabościami.

Patronat medialny nad tytułem sprawuje Progress Project, Radio Kampus, Magazyn Marketing w praktyce. Media i szkolenia oraz portal Reporterzy.info.

Kategorie: Edukacja