Kapitan Nauka wyróżniony na gali Zabawka Roku 2018!

Przegląd

Z przyjemnością informujemy, że seria Puzzli (Układam i opowiadam + Puzzle obserwacyjne) Kapitana Nauki otrzymała wyróżnienie w kategorii Puzzle i układanki na Gali Zabawka roku 2018!

Gwiazdy wybrały Zabawki Roku. Znani rodzice przez jeden dzień zmienili się w dzieci i bawili najciekawszymi Zabawkami Roku 2018.

www.kapitannauka.pl/

Jubileuszowa gala Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców przyciągnęła najbardziej znane mamy i ojców polskiego szołbiznesu. Gwiazdy uczestniczyły w warsztatach kreatywnych zorganizowanych w hotelu Brant. Wśród nich znalazła się Otylia Jędrzejczak, Anna Korcz, Odeta Moro, Tomasz Karolak, Rafał Mroczek, Anna Dereszowska, Dorota Gardias, Karolina Malinowska, Marcin Mroczek, Łukasz Nowicki, Jakub Wesołowski, Maja Popielarska, Anna Dec, Małgorzata Kosik, Karina Kunkiewicz, Jimi Ogden, Agnieszka Mrozińska, Michał Olszański, Wojciech Błach. A także najważniejsi dziennikarze w branży dziecięcej i eksperci: fizjoterapeuci, psycholodzy, terapeuci sensoryczni i wielu innych znamienitych gości.

Konkurs Zabawka Roku, Nagroda Rodziców to najważniejszy plebiscyt ekspercki w Polsce. Jurorzy wybierają w nim najbardziej pomysłowe zabawki i przedmioty do opieki i pielęgnacji dzieci. Docenione przedmioty rozwijają dzieci, spełniają najwyższe standardy jakości i cechują się wyjątkową estetyką wykonania. Redaktor Naczelna Serwisu Zabawkowicz.pl Magdalena Kordaszewska – Zabawką Roku już po raz 10-ty pokazujemy, że z dziećmi można bawić się mądrze i ciekawie. Nagrodzone zabawki otrzymują znak jakości Zabawki Roku.

W tym sezonie dominowały gry planszowe. Jurorów pozytywnie zaskoczyły też zabawki elektroniczne. Dystrybutorzy zaprezentowali m.in. ciekawe klocki i zabawy konstrukcyjne. Dzieci bawiły się w miksowanie muzyki na konsoli DJ’skiej, uczyły się dzielić emocjami i współpracować.

Zobaczcie do kogo powędrował tytuł Zabawki Roku, a jakie zabawki otrzymały znak Zabawki Dzieci.

http://www.zabawkaroku.pl/edycje/2018-2/#nagrodzone

 

 

Kategorie: Wydarzenia