Gorrrąca lektura na zimne wieczory – „LEGEND” od Katy Evans już w sprzedaży!

Przegląd

Już dziś księgarniane półki zapełni „LEGEND” – szósty tom uwielbianej przez czytelniczki, totalnie elektryzującej serii REAL. Kolejny już raz Katy Evans udowadnia, że potrafi rozgrzać czytelniczki do czerwoności i sprawić, że nie będą one mogły oderwać się od lektury ani na moment. Poprzednie tomy okazały się prawdziwym hitem wśród polskich czytelniczek, zatem spodziewamy się i „LEGEND” podbije ich serca.

LEGEND

 

Szósta część bestsellerowej serii z listy „New York Timesa”, która rozpoczęła się od „Real”.

Czy miłość naprawdę może pokonać wszystko?

Walczy o szacunek. Walczy o nią.

Walczy z własnymi demonami.

Cage Maverick „The Avenger” chce awansować na szczyt i stać się legendą na ringu. Chociaż pilnie strzeże swojej tożsamości w Podziemiu znany jest jako dzieciak z czipem na ramieniu i tatuażem na plecach, oznaczającym kłopoty. Jego głównym celem jest, by wygrać z jedynym i niepokonanym Remingtonem „Riptide” Tatem.

Gdy Mav trenuje, spotyka młodą dziewczynę – równie jak on, obcą w mieście – i iskrzy. Kiedy między nimi zaczyna robić się gorąco, okazuje się, że Reese Dumas, to nikt inny jak kuzynka żony Remingtona Tate’a. Dziewczyna, która powinna mieć zakodowaną niechęć do niego, i od której powinien trzymać się z daleka…

Jednak dla Mavericka walka to codzienność. Walczy o kobietę w swoim sercu i z potworami we krwi. Oczy świata zwrócone są na nich, a zwycięzca przejdzie do historii jako ostateczny mistrz walki; ostateczna legenda.

Umrę, by na nią zasłużyć.

Ale ona jest tylko moja…

KSIĄŻKĘ MOŻESZ TEŻ KUPIĆ TUTAJ

 

 

Kategorie: Literatura