Studio EMKA poleca „Myślenie strategiczne”

Przegląd

Vincent Harris

Myślenie strategiczne

O doprowadzaniu spraw do szczęśliwego końca

 

Książka ta dostarczy ci innowacyjnych i sprawdzonych strategii, byś z ich pomocą mógł stać się osobą, wokół której ciągle dzieje się coś pozytywnego. Kimś, kogo inni podziwiają i komu zazdroszczą ilości ukończonych projektów i zadań doprowadzonych do końca!

Ma ona pobudzić twój umysł do kreatywnego myślenia, w efekcie czego będziesz postępować wydajniej i skuteczniej, zarówno w pracy, jak i życiu osobistym.

Vincent Harris – ekspert w dziedzinie komunikacji i mowy ciała. Jest cenionym coachem i mentorem dyrektorów generalnych wielkich i mniejszych firm, wybitnych sportowców, a także ludzi, którzy wymagają od siebie więcej, a od życia oczekują pozytywnych zaskoczeń, nade wszystko zaś stworzenia możliwości do nieskrępowanego, owocnego działania. Harris pracuje dla takich firm, jak: Boeing i Honda, także dla Pentagonu. Jako popularny mówca i wykładowca seminaryjny, Autor prowadzi, z wielkim powodzeniem, indywidualne szkolenia i konsultacje. Jest autorem książki Sekrety skuteczności i współautorem kolejnej, pt. Jak skutecznie omijać NIE w biznesie.

 

Format: 135 x 210 mm; Ilość stron: 136 str.; ISBN 978-83-65068-24-8; Cena: 35,00 PLN

Więcej www.studioemka.com.pl

 

Książka dostępna także w wersji audio

1 płyta MP3; oprawa twarda, ISBN 978-83-64437-34-2; cena: 29,90 PLN

Więcej http://studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=603

 

 

Wydawnictwo Studio Emka

www.studioemka.com.pl

www.facebook.com/studioemka

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: Studio Emka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.