Zmiany w zarządzie OSDW Azymut

Zmiany w zarządzie OSDW Azymut

Przegląd

Komunikat Zarządu Grupy PWN

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że do składu Zarządu spółki OSDW Azymut Sp. z o.o. z dniem 17 września br. dołączył Pan Paweł Kozłowski. Pan Paweł Kozłowski będzie odpowiedzialny za Pion Operacyjny.

Serdecznie witamy w Azymucie i Grupie PWN!

Jednocześnie informujemy, że pani Dorota Bachman, Prezes Zarządu Ravelo Sp. z o.o. zgodziła się wspomóc swoimi kompetencjami zespół Azymutu i będzie odpowiedzialna za zarządzanie Pionem Rozwoju Biznesu, obejmując funkcję Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu w OSDW Azymut.

Panu Pawłowi i Pani Dorocie – a tym samym całej Grupie PWN – życzymy powodzenia i licznych sukcesów.

Zarząd Grupy PWN

Pan Paweł Kozłowski ukończył kierunek „Zarządzanie i Marketing” na Wydziale Zarządzania w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Pan Paweł Kozłowski od 25 lat pracuje w szeroko rozumianej logistyce, w tym od 14 lat jako dyrektor operacyjny lub dyrektor logistyki, m.in. w takich firmach jak OEX E-Business, Pilot Unlimited, Merlin.pl, Kolporter Express (KEX), DHL Logistics.

Dorota Bachman jest związana z Grupą PWN od 4 lat. Odpowiada za rozwój e-commerce Grupy, pełniąc funkcję Prezesa spółki Ravelo. Z sukcesami umacnia pozycję rynkową 7 sklepów i skutecznie buduje nowe kanały sprzedaży dla publikacji Grupy PWN oraz wydawców współpracujących z Azymutem. Wcześniej pracowała w Empiku oraz Agorze. Posiada tytuł doktora ekonomii w zakresie zarządzania.

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: Azymut