Zmiany w Wydawnictwie Prószynski

Zmiany w Wydawnictwie Prószynski

Przegląd

Od 1 września Agnieszka Obrzut-Budzowska, dotychczas kierowniczka Działu Promocji Książek, objęła stanowisko szefowej projektów specjalnych w wydawnictwie Prószyński. Nadal pozostanie rzeczniczką prasową spółki.
Funkcję koordynatorki Działu Promocji Książek zarząd spółki powierzył Magdalenie Zaleskiej.

Jestem pewien, że obie panie znakomicie poradzą sobie z zadaniami jakie przed nimi stoją a tym samym zmiany mające na celu przygotowanie nowych kierunków działania firmy przyczynią się do umocnienia pozycji naszego wydawnictwa na rynku książek – uważa Maciej Makowski, Prezes Zarządu.

Agnieszka Obrzut-Budzowska jest absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu public relations Uniwersytetu Jagiellońskiego. W wydawnictwie Prószyński Media pracuje od maja 2011 roku, od lipca 2016 roku kierowała działem promocji oraz pełniła funkcję rzeczniczki prasowej.

Magdalena Zaleska ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w wydawnictwie od maja 2016 roku. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie promocji i public relations, które zdobyła pracując w latach 2008-2016 w Polskim Radiu, gdzie odpowiadała m.in. za promocję Pikniku Naukowego i obchodów 90-lecia Polskiego Radia.

 

Obu Paniom Redakcja Wirtualnego Wydawcy gratuluje i życzy sukcesów na nowych stanowiskach.

 

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: Prószyński