Bestsellery sierpnia 2018 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

W ciągu ostatnich letnich miesięcy w Księgarni TaniaKsiazka.pl niesłabnącą popularnością cieszyły się dwie książki: Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris i A ja żem jej powiedziała… Katarzyny Nosowskiej, które znalazły się też na sierpniowej liście bestsellerów.

Nowa książka edukacyjna o Puciu

W sierpniu miała premierę nowa książka Marty Galewskiej-Kustry – Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków. Nic dziwnego, że znalazła się na liście bestsellerów, bo poprzednie książki tej autorki też były bardzo popularne. Przy okazji tej premiery często sięgano po pierwszą część serii – Pucio mówi pierwsze słowa.

Książki w wersji pocket

Najwygodniejszą lekturą do zabrania ze sobą w podróż jest ta wersji kieszonkowej, dlatego na liście bestsellerów sierpnia znalazły się pockety: Nieodnaleziona Remigiusza Mroza i Idealne życie kryminał Minki Kent.

Hashtag i literatura kobieca

W sierpniu klienci Księgarni TaniaKsiazka.pl nadal chętnie wybierali Hashtag Remigiusza Mroza, jednak zainteresowanie tą książką było mniejsze niż w lipcu.

Zainteresowaniem klientek nadal cieszył się pierwszy tom zmysłowej serii Cole, Tylko twój, od Vi Keeland. Miłośniczki literatury erotycznej chętnie sięgały po starszą propozycję Wydawnictwa Kobiecego: pierwszy tom serii Połączeni Laurelin Paige – Uwolnij mnie.

Najpopularniejsze książki sierpnia

Na podium listy bestsellerów znalazły się książki: 365 dni Blanki Lipińskiej, A ja żem jej powiedziała Katarzyny Nosowskiej i Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris.

Lista – bestsellery sierpnia 2018 w TaniaKsiazka.pl

  1. 356 dni Blanka Lipińska
  2. Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris
  3. A ja żem jej powiedziała… Katarzyna Nosowska
  4. Nieodnaleziona Remigiusz Mróz
  5. Idealne życie Minka Kent
  6. Hashtag Remigiusz Mróz
  7. Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków Marta Galewska-Kustra
  8. Pucio mówi pierwsze słowa Marta Galewska-Kustra
  9. Połączeni. Tom 1. Uwolnij mnie Laurelin Paige
  10. Cole. Tom 1. Tylko twój Vi Keeland
Kategorie: Bestsellery