Bestsellery lipca 2018 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Podobnie jak w poprzednim miesiącu klienci księgarni TaniaKsiążka.pl sięgali najczęściej po A ja żem jej powiedziała Kaśki Nosowskiej i Tatuażystę z Auschwitz Heather Morris.

Popularne nowości

W lipcu dużą popularnością cieszyły się nowości wydawnicze. W zestawieniu bestsellerów znalazła się książka 365 dni Blanki Lipińskiej.

W połowie miesiąca swoją premierę miała najnowsza książka Remigiusza Mroza – Hashtag. Wszystkie propozycje, które wychodzą spod pióra tego płodnego autora, od razu stają się bestsellerami. Tak było też w tym przypadku.

Na lipcowej liście bestsellerów księgarni znalazły się też nowe pozycje z gruntu romansowej literatury kobiecej. Tak się składa, że obie wydało Wydawnictwo Kobiece i autorkami obu jest Vi Keeland. Te książki to: Bossman (premiera w czerwcu) i pierwsza część serii ColeTylko twój.

Lekki spadek popularności TaniaKsiazka.pl odnotowała w przypadku najnowszej książki Jojo Moyes Moje serce w dwóch światach, która w czerwcu była na podium zestawienia bestsellerów.

Wzrost popularności nowej książki Stephena Kinga

Outsider Stephena Kinga cały czas zyskuje popularność. Thriller miał premierę w czerwcu i już wtedy znalazł się w zestawieniu bestsellerów, a w lipcu zanotował wyższą pozycję.

Literatura dziecięca popularna w lipcu

W aktualnym zestawieniu bestsellerów pojawiły się dwie książki dla dzieci, które na rynku wydawniczym są już od dłuższego czasu to: Mądre bajki Agnieszki Antosiewicz i kultowy polski komiks Kajko i Kokosz. Szkoła latania, którego autorem jest Janusz Christa.

Bestsellery lipca 2018 w Księgarni TaniaKsiazka.pl

  1. A ja żem jej powiedziała… Katarzyna Nosowska
  2. Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris
  3. 365 dni Blanka Lipińska
  4. Hashtag Remigiusz Mróz
  5. Mądre bajki Agnieszka Antosiewicz
  6. Outsider Stephen King
  7. Moje serce w dwóch światach Jojo Moyes
  8. Kajko i Kokosz. Szkoła latania Janusz Christa
  9. Bossman Vi Keeland
  10. Cole. Tom 1.Tylko twój Vi Keeland

 

Kategorie: Bestsellery