„Baba Jaga radzi”, czyli co powie wiedźma? Wydawnictwo Kobiece

Przegląd


Gdyby mityczna Baba Jaga, pradawna czarownica z Rosji, o niewyparzonym języku i niezwykłej przebiegłości znalazła się w naszych czasach, a przy tym dostała swój adres mailowy i mnóstwo listów od czytelników z prośbami o porady, napisałaby dokładnie taką książkę. Pełną ciepła, humoru a przy tym niepozbawioną odrobiny mroku. Z przymrużeniem oka i mądrościami wprost z syberyjskich lasów.

Baba Jaga radzi to niezwykły poradnik, w którym znana na całym świecie Baba Jaga pomaga każdemu, kto potrzebuje wsparcia w obliczu codziennych problemów. Jej surrealistyczne, szczere do bólu i często żartobliwe odpowiedzi niosą ulgę wszystkim współczesnym zagubionym duszom.

Książka zawiera ponad sto życiowych pytań i tyle samo przewrotnych, pisanych na maszynie odpowiedzi, które ozdabiają piękne folklorystyczne grafiki.

Czy życie mi umyka? Jak radzić sobie z zazdrością? Co zrobić by mniej się bać o pieniądze? Jak zrobić miejsce na nową miłość? Czy muszę wybierać między miłością a karierą? Jak przestać obżerać się słodyczami? Jak pozbyć się poczucia winy?

… to tylko kilka z nich. Przeczytaj, jeśli masz odwagę!

 

PREMIERA JUŻ 19 WRZEŚNIA!

Zajrzyj do środka! Kliknij >TUTAJ
Aby zamówić w przedsprzedaży, kliknij >TUTAJ

Autor: Taisia Kitaiskaia
Tytuł: Baba Jaga radzi    
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Data premiery: 19.09.2018 r.
Cena det.: 34,90 zł

Kategorie: Hobby i Poradniki