Poradniki Samo Sedno dla opiekunów zwierząt

Przegląd

Pies, kot, a może rybki czy wąż? Z książek Samo Sedno dowiesz się wszystkiego o opiece nad zwierzętami

Poradniki dla opiekunów zwierząt z serii Samo Sedno to solidna dawka wiedzy nie tylko dla początkujących, podana w przystępnej formie.

Co jest, kocie? Małgorzaty Biegańskiej-Henryk odpowie na pytania, dlaczego kot zachowuje się niezrozumiale czy agresywnie, podpowie, jak interpretować sygnały wysyłane przez pupila i zaprezentuje skuteczne metody i rozwiązania najczęstszych problemów behawioralnych.

Pies. Wychowanie i pielęgnacja przyda się każdemu właścicielowi czteronoga. Autorka tłumaczy, jak pracować z psem nad niepożądanymi zachowaniami, proponuje zabawy i sztuczki, wyjaśnia, jak powinna wyglądać dieta zwierzaka i jak dbać o jego zdrowie.

Akwarium to niezbędnik każdego miłośnika akwarystyki. Podczas lektury czytelnik pozna różnorodne gatunki ryb i dowie się, które można łączyć w obrębie jednego akwarium. Poradnik objaśnia, jakie akwarium będzie najlepsze do różnych typów hodowli i tłumaczy, jak zbudować je krok po kroku.

Terrarium w sposób przejrzysty i wyczerpujący prezentuje różne gatunki owadów, pajęczaków, skorupiaków, płazów i gadów, a także podpowiada, jak krok po kroku stworzyć w domu terrarium leśne, tropikalne, pustynne lub błotne, jak dostosować pokarm i rozpoznać chorobę u pupili.

Więcej informacji: Hobby Samo Sedno

Śledź nasz profil: facebook.com/SamoSedno

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Samo Sedno