Kody młodości ponownie w księgarniach!

Przegląd

4 września do księgarń, po długiej przerwie, trafi książka doktora Marka Bardadyna – Kody młodości w nowej szacie graficznej! Książka zwiera cenne wskazówki na temat odżywiania, aktywności oraz trybu życia, który pozwoli zachować młodość, a nawet cofnąć swój zegar biologiczny! Dr Bardadyn na podstawie wieloletniej praktyki lekarskiej oraz prowadzonych w Niemczech i w Stanach Zjednoczonych badań, opracował metodę wzmacniania, regeneracji i odmładzania organizmu, którą powinien poznać każdy, komu zależy na zdrowym trybie życia.

 

Żyj zdrowo, wyglądaj młodo i ciesz się pełnią życia aż do późnej starości!

Wydanie w nowej szacie graficznej!

Kody młodości to książka o tym, jak się odżywiać, jak ćwiczyć i w ogóle jak żyć, by zachować zdrowie i młodzieńczy wygląd, a nawet cofnąć swój zegar biologiczny.

 

Doktor Marek Bardadyn jest ekspertem w dziedzinie zdrowego stylu życia i odchudzania, twórcą niezwykle popularnej w wielu krajach świata diety strukturalnej. Jest autorem bestsellerowych książek Odchudzanie weekendowe, Kody młodości, Nałóg jedzenia, Odchudzająca książka kucharska, Odmładzająca książka kucharska, Koktajle odchudzające i Dietetyczne przepisy.

Prowadzi rubryki porad medycznych w poczytnych czasopismach i popularne programy telewizyjne o odchudzaniu i zdrowym stylu życia. Od lat w oparciu o swoje autorskie programy dietetyczne i fitness organizuje kuracje odchudzające i dba o formę gwiazd show-biznesu, znanych polityków i sportowców z całego świata.

Przedstawiona w tej książce metoda wzmacniania, regeneracji i odmładzania organizmu człowieka jest rezultatem doświadczeń wynikających z wieloletniej praktyki lekarskiej autora, między innymi w dziedzinie medycyny sportowej, oraz badań prowadzonych w Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

Kody młodości to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce żyć zdrowo, wyglądać młodo i cieszyć się pełnią życia aż do późnej starości.

 

 

 

Doktor Bardadyn prowadzi gabinet medyczny w Warszawie (tel. 22-833-71-18)

Dr Bardadyn ®

www.dietastrukturalna.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Rebis