Wydawnictwo Studio EMKA – zapowiedzi czerwiec 2018

Przegląd

Autor: Daniel H. Pink

Tytuł: Kiedy. Naukowe tajniki doskonałego wyczucia czasu

Premiera: 8.06.2018 r.

 

Ilość stron: 280

Oprawa: miękka, skrzydełka

Format: 145×220 mm

ISBN: 978-83-65068-82-8

Cena: 39.90 PLN

 

Najlepsza książka stycznia 2018 na liście bestsellerów Amazona. Daniel H. Pink – autor bestsellerów Drive oraz Jak być dobrym sprzedawcą – w książce Kiedy. Naukowe tajniki doskonałego wyczucia czasu ujawnia skuteczne sposoby posługiwania się czasem, których umiejętne wykorzystanie znakomicie poprawi Twoje osiągnięcia w pracy, w szkole i w domu.

 

W powszechnym przeświadczeniu wyczucie czasu jest niezwykle ważne, jednak trafienie w odpowiedni moment traktujemy jako sztukę. Z wywodów Pinka jasno wynika, że posługiwanie się czasem jest w istocie nauką. Powołując się obficie na ustalenia psychologów i biologów, neurobiologów i ekonomistów, autor ujawnia i radzi, jak dzięki poznaniu tajników wyczucia czasu lepiej żyć, wydajniej pracować i odnosić sukcesy. Fascynująca narracja, pełna intrygujących historii i praktycznych porad. Nieoczekiwane wyniki innowacyjnych badań, odważne pomysły i niekonwencjonalne wyjaśnienia sprawiają, że ta książka odmienia sposób naszego myślenia o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

 

  

Autor: Hyrum W. Smith

Tytuł: Jesteś tym, w co wierzysz. Proste kroki, które odmienią twoje życie

Premiera: 11.06.2018 r.

 

Ilość stron: 112

Oprawa: miękka, skrzydełka

Format: 135×210 mm

ISBN: 978-83-65068-98-9

Cena: 29.90 PLN

  

Zmień swoje przekonania! Zmień swoje życie!

 

Każdemu z nas zdarza się, że rezultaty naszych starań nie zaspokajają naszych potrzeb. W swej nowej książce Hyrum Smith przedstawia dwie cenne propozycje dla tych, którym zależy na ograniczeniu w ich życiu bólu. Odwołując się do prostego, przejrzystego modelu tłumaczy – z godną podziwu jasnością – jak zdiagnozować, które z naszych zachowań stanowią źródło problemów, a zwłaszcza jak identyfikować i naprawiać niewłaściwe przekonania, prowadzące do takich zachowań.

 

Lektura tej książki uruchamia niezwykły proces, który może odmienić Twoje zwyczaje i relacje, a tym samym doprowadzić Cię do trwałego sukcesu osobistego i zawodowego.

 

Wydawnictwo Studio EMKA
ul. Królowej Aldony 6/2a
03-928 Warszawa
tel./fax: 22 616-00-67, 628-08-38

www.studioemka.com.pl

Polub nas na Facebooku

https://www.facebook.com/StudioEMKA

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: Studio Emka