Wydawnictwo Media Rodzina zaprasza na Warszawskie Targi Książki

Drodzy Państwo!

Święto książki w Warszawie coraz bliżej! W dniach 17-20 maja zapraszamy na Stadion Narodowy, na nasze stoisko 12H, na którym jak zwykle moc atrakcji, nowości i spotkania z niezrównanymi Autorami!

 

NOWOŚCI WYDAWNICZE:

 

Najmłodszych czytelników ucieszą nowe przygody Kici Koci i jej młodszego brata. „Tak, Nunusiu! Nie, Nunusiu!”, „Kicia Kocia. Nie chcę tak się bawić!” – o tym, że dobre są tylko te zabawy, które akceptują wszyscy oraz „Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest szczurek?” – książka z otwieranymi okienkami dla maluchów.

Pan Kuleczka. Skarby” to długo wyczekiwany tom przygód autorstwa duetu: Wojciech Widłak i Elżbieta Wasiuczyńska.

Na wielbicieli pióra i kreski Svena Nordqvista czekać będą dwa zupełnie nowe tytuły dla dzieci w wieku 3+: „Nosek znajduje krzesło” oraz „Nosek i jego taksówka”.

Dla miłośników przygód i zagadek przygotowaliśmy kolejny tom przygód młodych detektywów – „Operację Pirat”.

Dla dziewczyn – drugi tom serii Royal, „Kraina z jedwabiu”, w którym Tatiana wraz z innymi uczestniczkami show walczy o względy księcia… Tylko który z czterech młodzieńców to następca tronu?

Z okazji Dnia Matki mamy coś specjalnego dla wszystkich mam – „Mama” z poetyckimi tekstami Hélene Delforge i przepięknymi ilustracjami autorstwa Quentina Grébana. To wyjątkowy prezent dla mamy w każdym wieku.

Wielbicieli klasyki informujemy o wznowieniu „Gry szklanych paciorków” Hermanna Hessego, a fanów psychologii o nowej książce Daniela Golemana i Richarda Davidsona „Trwała przemiana” oraz o „Zachowaniach niepoprawnych” Richarda Thalera, laureata Nagrody Nobla 2017 w dziedzinie ekonomii.

I na koniec coś specjalnego dla wszystkich ojców! „Tata plecie”, czyli poradnik, jak uczesać córkę w idealny warkocz i nie tylko.

 

ATRAKCJE NA STOISKU 12H:

 

  • Ścianka do zdjęć z Kicią Kocią – tylko na targach zrobicie sobie pamiątkowe zdjęcie z wielką maskotką Kici Koci na tle pokoju małej kotki.
  • Wystawa ilustracji z książki „Mama” – naprzeciw naszego stoiska umiejscowiona będzie wystawa ilustracji Quentina Grébana – kolekcja różnych odcieni macierzyństwa w zachwycającej formie graficznej.
  • Plecenie warkoczy – z okazji premiery książki „Tata plecie” wraz z warszawskim salonem fryzjerskim For Hair zapraszamy wszystkie dziewczynki (i nie tylko :)) w niedzielę w godzinach 11-16 na wyplatanie wyrafinowanych warkoczy! Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/127724821423961/

 

SPOTKANIA Z AUTORAMI:

 

Sobota:

11.00 Agnieszka Żelewska i Wojciech Widłak, czyli autorzy „Wesołego Ryjka

12.00 Elżbieta Wasiuczyńska i Wojciech Widłak – autorzy „Pana Kuleczki

13.00 Barbara Kosmowska, autorka „Tru

14.00 Agnieszka Suchowierska, autorka „Milenki

15.00 Aleksander Dobra, współautor książki „Ocean to pikuś

16.00 Aleksandra Kucharska-Cybuch, ilustratorka „Złotego garnka

 

Niedziela:

 

11.00 Tomasz Samojlik, autor serii o żubrze Pompiku

12.00 Anita Głowińska, autorka serii o Kici Koci

 

Do zobaczenia!

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.