Kurs gry w szachy! Prezenty na Dzień Dziecka! Ciotka Książkula i wiele innych atrakcji czyli JEDNOŚĆ na Warszawskich Targach Książki

Kurs gry w szachy! Prezenty na Dzień Dziecka! Ciotka Książkula i wiele innych atrakcji czyli JEDNOŚĆ na Warszawskich Targach Książki

Przegląd

Szanowni Państwo,

już dziś serdecznie zapraszamy na stoisko Wydawnictwa JEDNOŚĆ nr 187/V podczas Warszawskich Targów Książki na Stadionie Narodowym w dniach 17-20 maja. Zaprezentujemy premierowo wiele znakomitych nowości książkowych zwłaszcza dla dzieci w specjalnych cenach. Będą także atrakcyjne prezentów do zakupów bez względu na wartość.

Chcesz nauczyć się grać w szachy? Teraz to możliwe. Na stoisku Wydawnictwa JEDNOŚĆ zrobisz przyspieszony kurs nauki gry w szachy pod czujnym okiem mistrza. Przyjdź i przekonaj się sam!
Tylko na targach przy zakupie książki „Szachy. Mój podręcznik do nauki gry w szachy” otrzymasz prezent – kompletny zestaw do gry w szachy!

Zapraszamy na spotkania z autorami:
17 maja (czwartek) godz. 16.00–17.00
18 maja (piątek) godz. 11.00–12.00
Magda i Mirek Osip-Pokrywka – podróżnicy tworzący zespół dziennikarsko-fotograficzny, autorzy poradników turystycznych – podpisują album „Polska. Na szlakach św. Jana Pawła II”.

17 maja (czwartek) godz. 17.00–18.00
ks. Zbigniew Sobolewski – dyrektor Dzieła Pomocy „Ad Gentes”, autor licznych pozycji książkowych oraz artykułów naukowych – podpisuje swoją najnowszą książkę dla dzieci „Bajki dla młodszych i starszych”.

Specjalnie dla dzieci przez cały czas trwania Targów pani Małgorzata Janina Berwid – „Ciotka Książkula”, dziennikarka i animatorka kultury, będzie czytała książki dla dzieci na stoisku Wydawnictwa.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Jedności nr 187/V!

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Jedność

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.