Wydawca poradników Samo Sedno zaprasza na swoje stoisko na targach książki w Warszawie!

Przegląd

Wydawnictwo Edgard, wydawca poradników z serii Samo Sedno, zaprasza na stoisko 19/D2 na 9. Warszawskich Targach Książki (17-20 maja 2018)

Czytelnicy serii Samo Sedno nie będą rozczarowani. W ofercie pojawiło się wiele inspirujących nowości! Polecamy przede wszystkim pierwszą polską książkę o samowspółczuciu, czyli Zaakceptuj siebie. O sile samowspółczucia Malwiny Huńczak. Autorka tłumaczy, jak dać sobie prawo do popełniania błędów i odczuwania negatywnych emocji, by żyć w zgodzie z samym sobą.

Niedawno swoją premierę miała także nowa edycja pierwszej książki tej autorki, wydanej teraz pod tytułem Siła niedoskonałości. Z poradnika czytelnicy dowiedzą się, jak pozwolić sobie na bycie nieidealnym i czerpać satysfakcję nie tylko z rezultatów, ale także z samej drogi do celu.

Wśród nowości znajdzie się także coś dla miłośników jedzenia i zdrowego odżywiania. Pięknie wydana książka kulinarna Placki niebanalnie z blisko 100 przepisami na różnorodne placki i placuszki zachwyci wszystkich łasuchów, ale też eksperymentatorów w kuchni. Z kolei nowa odsłona poradnika Ewy Jarosz, Dieta oczyszczająca to niezbędnik w biblioteczce każdego, kto chce zmienić swój sposób odżywiania na zdrowszy i wie, że wszelkie zmiany zaczynają się w głowie.

Wszystkim, którzy myślą o porzuceniu etatu, zarabianiu na swojej pasji i pracy według własnej wizji, polecamy Kierunek: freelance, czyli kompletny przewodnik dla początkujących freelancerów.

Wśród prezentowanej oferty nie zabraknie także poradników biznesowych, psychologicznych czy dotyczących zdrowego odżywiania, uprawiania sportu i rozwijania swoich pasji. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: Nowości z serii Samo Sedno

 

Samo Sedno jest również na facebooku: www.facebook.com/SamoSedno

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.