Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka dla uczniów – poleca Kapitan Nauka

Przegląd

Propozycje twórczej rozrywki dla małych bystrzaków

Kapitan Nauka podpowiada, co podarować dziecku w wieku szkolnym, aby wspierać jego rozwój, a równocześnie dostarczyć mu radości.

Bez względu na zainteresowania i temperament, każde dziecko chętnie sięgnie po gry edukacyjne, które poza fantastyczną rozrywką oferują także możliwość rozwijania spostrzegawczości i koncentracji, nauki odczytywania godzin na zegarze wskazówkowym i cyfrowym oraz poznawanie interesujących faktów o najpiękniejszych zakątkach Polski.

Więcej informacji: Gry edukacyjne

 

Dla ciekawych świata młodych odkrywców polecamy szczególnie serię SuperQuizów fascynujących, ilustrowanych książek w formie kołonotatnika pełnych intrygujących ciekawostek i pytań, dzięki którym można sprawdzić zdobytą wiedzę. Różnorodna tematyka gwarantuje, że każde dziecko ciekawe świata znajdzie w serii coś dla siebie i zaskoczy innych wiedzą! Warto sięgnąć także po wydania specjalne, do których dołączono także planszę i żetony, dzięki którym można utrwalić zdobytą wiedzę.

Więcej informacji: SuperQuiz

 

Znajdzie się także coś dla miłośników łamigłówek i zagadek Koncentracja 100 zabaw z detektywem Motywem to zajmujący pakiet zadań w książeczce i na zmywalnych, kolorowych kartach. Ćwiczenia rozwijają koncentrację i myślenie logiczne, a przy tym wciągają na długo.

Cena: 34,90 zł

Więcej informacji: Koncentracja 100 zabaw z detektywem Motywem

 

Małym i dużym polecamy też gry karciane i quizy do nauki języka angielskiego, matematyki, geografii czy ćwiczenia umiejętności myślenia logicznego. Zakręcone Kieszonkowce z kapitalnymi ilustracjami mogą posłużyć do samodzielnej nauki lub gry w cztery, a czasem nawet pięć różnych gier towarzyskich.

Cena: 17,99 zł

Więcej informacji: Kieszonkowiec

 

Marka: Kapitan Nauka

Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016-2018

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.