Kapitan Nauka podpowiada: najlepsze prezenty na Dzień Dziecka dla malucha

Przegląd

Rozwijające prezenty dla maluchów już od pierwszych dni życia!

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka na prezent proponujemy publikacje, które dostarczą najmłodszym wiele godzin zabawy, a przy tym będą wspierać ich rozwój. Maluchy już od pierwszych chwil życia mogą rozwijać zmysł wzroku z książeczkami kontrastowymi Pokój malucha oraz Zwierzęta. Podczas zabawy z książeczkami dzieci ćwiczą wzrok, uczą się rozpoznawać kształty i poznają obiekty ze swojego najbliższego otoczenia.

Więcej informacji: Książeczki kontrastowe

 

Wiele chwil miłej rozrywki w rodzinnym gronie gwarantują także oryginalne, pięknie ilustrowane gry z wieloma wariantami – Loteryjki nagrodzone m.in. w konkursie Świat Przyjazny Dziecku czy Zabawka roku. Trwałe, sztywne elementy zostały wykonane z troską o bezpieczeństwo maluchów. Atutami gier są także nieskomplikowane zasady: zadaniem graczy jest dopasowanie żetonów do kolorowych plansz.

Więcej informacji:

Loteryjka

 

Poznawanie otaczającego świata i pierwszych słówek jest łatwiejsze z pięknie ilustrowanymi książeczkami 100 pierwszych słówek. Kolorowe albumy będą pierwszym słowniczkiem dla malucha, przybliżą mu nazwy zwierząt, przedmiotów w domu czy środków transportu, a także oswoją ze słowem drukowanym.

Więcej informacji:

100 pierwszych słówek

 

Do zabaw w liczenie i czytanie, poznawania pierwszych angielskich słówek i ćwiczenia motoryki małej polecamy nową serię Układanki malucha. Dwu- i trójelementowe puzzle z pogodnymi ilustracjami świetnie sprawdzą się już u dzieci od 1. roku życia!

Więcej informacji:

Układanki malucha

 

Maluchom między 1 a 3 rokiem życia proponujemy pakiety Karty obrazkowe z serii Odkrywam świat, Poznaję świat lub Angielski dla malucha. Trwałe ilustrowane karty będą wspaniałą pomocą w nauce pierwszych słówek i poznawaniu świata przez malca, a dzięki książeczce dla opiekunów rodzice poznają kreatywne pomysły na różnorodne zabawy z wykorzystaniem kart.

Więcej informacji:

Odkrywam świat

 

Poznaję świat

 

Angielski dla malucha

 

Marka: Kapitan Nauka

Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016-2018

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Instagram: @kapitannauka

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.