Nowa seria w ofercie wydawnictwa Edgard! Klasyka literatury do nauki języków

Przegląd

Klasyka literatury z ćwiczeniami oraz Adaptacje to nowa propozycja wydawnictwa Edgard na wakacyjny wypoczynek i zachęta do lektury słynnych powieści w oryginale.

Klasyczne dzieła literatury światowej, m.in. Nightmare Abbey w języku angielskim czy 24 Stunden aus dem Leben einer Frau w języku niemieckim przygotowano tak, aby maksymalnie ułatwić lekturę osobom, które znają angielski na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B2-C2).

Fanom Sherlocka Holmesa polecamy adaptację przygód słynnego detektywa, The Valley of Fear. Język powieści został dostosowany do osób znających podstawy i średnio zaawansowanych (poziom A2-B1).

Dzięki tłumaczeniom trudniejszych słówek na marginesach, słowniczkom i ćwiczeniom gramatyczno-leksykalnym lektura książek w języku angielskim i niemieckim będzie prosta i przyjemna jak nigdy wcześniej!

W serii:

Thomas Love Peacock, The Nightmare Abbey. Klasyka literatury z ćwiczeniami język angielski, ISBN: 978-83-65884-96-1

Stefan Zweig, 24 Stunden aus dem Leben einer Frau. Klasyka literatury z ćwiczeniami język niemiecki, ISBN: 978-83-65884-98-5

Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmes: The Valley of Fear. Adaptacja klasyki z ćwiczeniami język angielski, ISBN: 978-83-65884-87-9

Cena: 19,99 zł

Edgard, Warszawa 2018

Więcej informacji: Powieści

 

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Edukacja, Literatura
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.