Jacek Bełdowski, Dyrektor Generalny Egmont Creative Solutions odchodzi z wydawnictwa

Przegląd

Jacek Bełdowski po 25 latach pracy zdecydował się kontynuować karierę poza Grupą Egmont.  Przez wiele lat z powodzeniem kierował Egmont Polska & Central and Eastern Europe, a w ciągu ostatnich 2 lat pełnił obowiązki Dyrektora Generalnego Egmont Creative Solutions w organizacji globalnej odpowiedzialnej za kreację portfela wydawniczego opartego na markach międzynarodowych.

Chciałbym podziękować Jackowi za wielki wysiłek, jaki poczynił przez wiele lat w Egmoncie – najpierw będąc odpowiedzialnym za rynek polski, a następnie za 14 spółek Egmont w Europie Środkowo-Wschodniej. Jacek był kluczową postacią w budowaniu pozycji naszej firmy na rynkach tej części Europy i znacząco przyczynił się do umiejscowienia Wydawnictwa Egmont na mapie w tym regionie. Na swoim ostatnim stanowisku wytyczył także drogę do globalnej kreacji treści, jako szef Egmont Creative Solutions. Życzę Jackowi wszystkiego najlepszego w przyszłości mówi Torsten Bjerre Rasmussen – CEO Egmont Publishing.

25 lat w Egmoncie było dla mnie fantastyczną podróżą, ale nadszedł czas, aby zacząć nowe rzeczy. Jestem podekscytowany możliwościami, które się przede mną otwierają. Uważam, że moje doświadczenie i kompetencje przydadzą się zarówno dojrzałym firmom jak i start-upom – powiedział Jacek Bełdowski odnosząc się do swojego odejścia.

 

 

 

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.