Blandyna Zajdler ambasadorem marki MAC

Przegląd

Blandyna Zajdler, kierownik zespołu ekspertów MEN tworzących podstawę programową do przyrody, została ambasadorem marki MAC, należącej do znanego wśród nauczycieli wydawnictwa – MAC Edukacja.

Blandyna Zajdler doceniła poziom publikacji i zdecydowała się zostać ambasadorką marki MAC, znanej od wielu lat wśród nauczycieli i dyrektorów. Do Grupy MAC S.A. należą takie marki, jak: MAC Edukacja, MAC Technologie i MAC Dydaktyka. Skrót MAC pochodzi od pierwszych liter założycieli firmy: Mariusza, Adama i Czesława.

Grupa MAC to jeden z największych polskich wydawców edukacyjnych. Wydawnictwo opiera się na solidnych fundamentach rodzinnej firmy, posiadającej do dzisiaj tylko i wyłącznie polski kapitał. Firma podkreśla to, oznaczając okładki swoich publikacji znakiem Polski Wydawca od 1989 roku. Zespół wydawnictwa to dzisiaj blisko 200 osób zaangażowanych codziennie w rozwijanie kompleksowej oferty dla edukacji – od podręczników po pomoce technologiczne i wyposażenie.

Nawiązanie strategicznej współpracy pomiędzy Blandyną Zajdler a wydawnictwem, to kontynuacja wielu dotychczasowych wspólnych projektów.

Blandyna Zajdler była ekspertem wideo e-konferencji MAC dla nauczycieli, w której przybliżyła nową podstawę programową dla przyrody –
https://www.mac.pl/e-konferencje/Nowa%20podstawa%20programowa%20dla%20przyrody

Z kolei w kwartalniku dla nauczycieli „Z Klasą” w edycji szkolnej wydawanej przez wydawnictwo MAC ekspert dzieli się swoją wiedzą, przybliżając nauczycielom zmiany w podstawie programowej. Artykuł dostępny jest w wersji on-line: http://www.old.mac.pl/UserFiles/Magazyn_z_klasa/download/Z_Klasa_2017_01_SP.pdf

Blandyna Zajdler jest kierownikiem zespołu ekspertów MEN tworzących podstawę programową do przedmiotu przyroda. Z wykształcenia geograf i nauczyciel. Ukończyła studia na Uniwersytecie Łódzkim, wydział Biologii i Nauk o Ziemi. Jako nauczyciel uczyła geografii i przyrody w szkole podstawowej i liceum ogólnokształcącym. Kształciła również studentów podczas zajęć z dydaktyki przyrody i geografii na UŁ. Wieloletni doradca metodyczny. Przez wiele lat prowadziła warsztaty dla nauczycieli, w wielu miejscach w Polsce, w zakresie metodyki prowadzenia lekcji z przyrody (1998–2004). Jest autorką wielu szkoleń dla nauczycieli (np. studia podyplomowe z przyrody) oraz programów nauczania, podręczników, poradników metodycznych, scenariuszy lekcji, zadań itp. – na wszystkich etapach edukacji.

Warto dodać, że wśród ambasadorów marki MAC jest również ceniona psycholog dr Aleksandra Piotrowska, która dzięki spotkaniom video i kwartalnikowi „Z Klasą” również dzieli się swoją wiedzą z nauczycielami i dyrektorami.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Grupa MAC

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.