Seria Angielski dla dzieci Kapitana Nauki wyróżniona w konkursie Zabawka roku 2017!

Przegląd

Rozwijające pakiety do nauki jęyka angielskiego przez zabawę!

W ósmej edycji konkursu Zabawka Roku i Nagroda Rodziców na najciekawsze i najbardziej wartościowe zabawki i akcesoria dla dzieci wyróżnienie otrzymały aż trzy serie edukacyjne Kapitana Nauki, w tym edukacyjne zestawy dla przedszkolaków i uczniów przeznaczone do nauki angielskiego. Wyróżnione tytuły zostały docenione przez ekspertów, dziennikarzy z najważniejszych polskich mediów oraz gwiazdy show-biznesu.

W serii Angielski dla dzieci rodzice i opiekunowie znajdą aż 5 różnorodnych, kolorowych zestawów dla dzieci już od 3. roku życia do nauki angielskich słówek i prostych zdań podczas wspólnej zabawy. Każdy pakiet składa się z zabawnie ilustrowanych, dwustronnych kart ze słówkami, książeczki z zadaniami i pomysłami na zabawy oraz płyty z nagraniami wszystkich słówek i zdań, a także dodatkowymi piosenkami.

Zestaw świetnie sprawdzi się podczas nauki w domu, a także jako materiał do pracy z dziećmi w przedszkolu i w szkole. Różnorodna tematyka pozwala na poznanie słownictwa z różnych grup tematycznych, dotyczących najbliższego otoczenia dziecka, rodziny, rozrywek, zainteresowań, szkoły czy kalendarza. W serii każdy znajdzie coś dla siebie!

Pełna lista tytułów w serii:

Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek (3-5 lat)

Angielski dla dzieci. 100 pierwszych zdań (6-9 lat)

Angielski dla dzieci. Czas wolny (6-9 lat)

Angielski dla dzieci. Świat wokół mnie (6-9 lat)

Angielski dla dzieci. W domu i w szkole (6-9 lat)

Więcej informacji o serii: Angielski dla dzieci

 

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Kapitan jest tez na Instagramie! @kapitan_nauka

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.