Dzisiaj rozpoczyna się FALKON 2017

Dzisiaj rozpoczyna się FALKON 2017

Przegląd

Lublin po raz XVIII wypełnił się fanami fantastyki i kultury popularnej. Impreza odbywa się na terenie Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 i potrwa do 5 listopada.

Hasłem tegorocznej imprezy jest  „Join The Federation”.

Do dyspozycji uczestników Festiwalu przygotowano ponad 600 punktów programu – prelekcje, spotkania autorskie, konkursy, turnieje, warsztaty – oraz jeden z największych GamesRoomów w Polsce otwarty 24 godziny na dobę.

Organizatorzy zapraszają na spotkania z wystawcami oferującymi książki, koszulki i inne fantastyczne gadżety. Przygotowana jest także  KID Zone, specjalne miejsce pełne atrakcji dla najmłodszych oraz strefa e-sportu.

Druga hala stanie się gigantycznym GamesRoomem z ponad 300 tytułami czekającymi na wypożyczenie. Zasady rozgrywki każdej z nich chętnie wytłumaczą wolontariusze. Nie zabraknie także sal prelekcyjnych goszczących znanych autorów literackich, youtuberów, twórców gier oraz fanów, którzy podzielą się z Wami swoją pasją.

Oprócz tego oddajemy do Waszej dyspozycji szkołę programową (Szkoła Podstawowa nr 20, naprzeciwko Targów), w której non stop będą rozgrywane sesje gier RPG i LARPy.

Oferujemy też bezpłatne noclegi dla każdego uczestnika w Szkole Podstawowej nr 31(ul. Lotnicza 1).

Program imprezy dostępny jest pod adresem – www.falkon.co/program

Wszelkie informacje znajdziecie na naszej stronie – www.falkon.co

czytamy na stronie Festiwalu

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Falkon, Lublin

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.