Wydawnictwo Dlaczemu oraz Książnica Polska w Olsztynie serdecznie zapraszają na wyjątkowe spotkanie z panią Beatą Gołaszewską, główną bohaterką i patronką książki „Ambasadorowa”

Przegląd

Wydawnictwo Dlaczemu oraz Książnica Polska w Olsztynie

serdecznie zapraszają na wyjątkowe spotkanie z panią Beatą Gołaszewską, główną bohaterką i patronką książki „Ambasadorowa”. Wydarzenie dedykowane jest wszystkim miłośnikom literatury, jak również osobom zainteresowanym palącym problemem przemocy rodzinnej. W rozmowie z Panią Beatą z pewnością nie zabraknie szczerych uśmiechów, chwili refleksji i momentów wzruszeń. Warto przekonać się, jak niewiele potrzeba, by ze skrzywdzonej przez najbliższych, zastraszonej matki i żony, stać się uosobieniem niezwykłej siły, która dziś stanowi inspirację dla tysięcy maltretowanych fizycznie i psychicznie kobiet.

 

Opowieść o losach Ambasadorowej udowadnia, że nie ważne, jak bardzo doświadcza życie, jak mocno pęka serce i jak szaleńczo umysł wzbrania się przed zmianami, w głębi duszy każda kobieta posiada niezmierzone pokłady wiary w lepsze, silniejsze JA. To cenna lekcja o wartości życia, która pozwala zrzucić z siebie ciążący strach – historia, która wyciska z oczu łzy, opowieść, która daje nadzieję. Czasem potrzeba naprawdę niewiele, by odmienić swoje życie na lepsze.”

Spotkanie odbędzie się 17 października br. (wtorek) o godzinie 17:30.

Miejsce: księgarnia Książnica Polska w Olsztynie

plac Jana Pawła II 2/3, 10-001 Olsztyn

Siła jest KOBIETĄ!

Kobieta jest SIŁĄ!

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Dlaczemu

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.