Legimi dla PocketBook Touch HD

Przegląd

Aplikacja Legimi z 22 tysiącami ebooków i audiobooków

teraz w oprogramowaniu dla kolejnego czytnika PocketBook.

Ponad rok od strategicznej decyzji o podjęciu współpracy firmy PocketBook i Legimi informują o kolejnym etapie wspólnych działań. Od dziś właściciele jednego z najbardziej zaawansowanych modeli, czytnika PocketBook Touch HD uzyskują dostęp do ponad 22 tysięcy pozycji w abonamencie Legimi.

Nasza dotychczasowa współpraca z marką PocketBook okazała się być niezwykle owocna”, przyznaje Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi. „Dzięki renomie obu naszych firm docieramy nie tylko do szerokiego grona użytkowników indywidualnych, ale także zdobywamy rynek bibliotek. Rośnie nie tylko świadomość związana z korzyściami wypływającymi z naszych ofert, ale przede wszystkim popularność e-czytania także w formule abonamentu. To dobrze rokuje na przyszłość”.

Podobnie jak w przypadku wszystkich czytników z linii PocketBook Touch Lux 3, aplikacja Legimi jest integralną częścią oprogramowania modelu Touch HD. Umożliwia synchronizację i organizację książek dostępnych w abonamencie, ale także, dzięki obsłudze plików mp3, odsłuchiwanie audiobooków, a także odczytywanie tekstu ebooków w funkcjonalności Text-to-Speech.

Fani elektronicznego czytania z ogromnym entuzjazmem przyjęli dostępność oferty Legimi na modelu PocketBook Touch Lux 3”, mówi Maksym Zhelezniak, szef sprzedaży PocketBook. „Niemal natychmiast pojawiły się pytania, czy inne czytniki będą miały taką funkcjonalność. Kiedy zebraliśmy opinie z rynku i przeanalizowaliśmy dane, podjęliśmy decyzję o dołączeniu Legimi do oprogramowania PocketBook Touch HD. Dodatkowym atrybutem tego czytnika jest obsługa plików mp3, więc jego użytkownicy mogą korzystać również z licznych audiobooków, które udostępnia im Legimi”.

Warto zaznaczyć, że doświadczenia z Polski przyczyniły się do rozszerzenia współpracy PocketBook i Legimi również na rynku niemieckim. Od października analogiczna oferta czytnika PocketBook Touch Lux 3 za 1 Euro i abonamentu Legimi jest dostępna u naszych zachodnich sąsiadów.

Najnowsza oferta Legimi i PocketBook już w ciągu tygodnia będzie dostępna dla posiadaczy czytnika PocketBook Touch HD. Wystarczy, że uruchomią łącze Wi-Fi, wyszukają najnowszą wersję oprogramowania (o numerze 5.17.805) i zatwierdzą jej aktualizację.

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.