Grupa Empik otwiera dwa sklepy we Wroclavii

Przegląd

W nowo otwieranej Wroclavii znalazły się dwa sklepy Grupy Empik: salon Empik oraz kameralna księgarnia MOLE MOLE. To pierwszy Empik w formacie Future Store we Wrocławiu a jednocześnie dziewiąty w Polsce. MOLE MOLE to nowy koncept w Grupie Empik, który miał swoją premierę w maju – aktualnie liczy już dwanaście sklepów.

 

Salon Empik o powierzchni blisko 540 metrów kwadratowych jest zlokalizowany na poziomie 0.  Klienci znajdą w nim szeroką ofertę produktów kultury i rozrywki oraz pełną gamę artykułów służących rozwijaniu pasji oraz zainteresowań: książki, płyty, filmy, gry multimedialne, prasę, artykuły kreatywne i artystyczne, papiernicze, zabawki, produkty edukacyjne, gry planszowe, puzzle a także bilety na różnorodne wydarzenia. Przestrzeń wypełniają praktyczne meble, czytelna nawigacja i przejrzysty język kolorystyczny umożliwiają szybkie znalezienie poszczególnych stref oraz produktów a tzw. ”wirtualny księgarz” nie tylko inspiruje i podpowiada po które produkty warto sięgnąć, ale również pomaga w zakupach, wyświetlając mapę ze wskazówkami jak dotrzeć do poszukiwanego tytułu. Future Store to innowacyjny koncept omnichannel – przenika się w nim świat realny ze światem online – między innymi dzięki stanowisku empik.com. W internetowym sklepie od razu można zamówić produkt, którego w danym momencie nie znajdziemy na półce, z bezpłatną dostawą do wybranego salonu.  Na ekranie, w strefie „Nie przegap”, Empik prezentuje zapowiedzi spotkań autorskich w swoich salonach oraz zajawki najważniejszych i najciekawszych wydarzeń kulturalnych w całej Polsce, na które warto się wybrać.

Z okazji otwarcia klienci Empiku we Wroclavii będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej. Od 18 do 20 października na książki, muzykę i filmy będzie obowiązywać 20% rabat.

MOLE MOLE to kameralna przytulna księgarnia (187 m.kw.) zlokalizowana na poziomie 0 Centrum Handlowego Wroclavia. Miłośnicy dobrej literatury znajdą tu atrakcyjny wybór tytułów z literatury polskiej i zagranicznej, biografie, reportaże, poradniki oraz szeroki wybór tytułów dla najmłodszych czytelników. Dzięki przyjaznej atmosferze klienci mogą swobodnie przejrzeć ofertę książkową i skorzystać z porady pracowników – prawdziwych ekspertów od literatury. Dla wszystkich odwiedzających księgarnię w dniach 18-20 października MOLE MOLE przygotowało atrakcyjną promocję: 50% rabatu na drugą książkę.

 

Grupa Empik zapowiada, że do końca 2017 roku sieć Empik wzbogaci się o 5 nowych salonów a MOLE MOLE o 6 kolejnych księgarni.

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: EMPiK, Mole Mole

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.