PocketBook nawiązuje współpracę z Nexto.pl

Przegląd

                  

 

Wdrożenie „Send-to-PocketBook” i sprzedaż czytników
zapoczątkowują działania firmy PocketBook i księgarni Nexto.pl

Usługa Send-to-PocketBook jest jednym z wielu udogodnień, które księgarnie internetowe mogą wprowadzić dla swoich klientów. Umożliwia ona sprawne, szybkie i bezprzewodowe przesyłanie zakupionych e-booków bezpośrednio na czytnik PocketBook.

Pod koniec sierpnia księgarnia internetowa Nexto.pl wprowadziła usługę Send-to-PocketBook, a teraz poszła o krok dalej i oferuje swoim użytkownikom zakup u siebie czytników PocketBook.

„Firma PocketBook jest wiodącą marką, której czytniki cieszą się dużą popularnością”, mówi Robert Frączak, Manager ds. Programów Partnerskich Nexto.pl. „Chcąc jeszcze bardziej podnieść atrakcyjność naszej oferty, wprowadziliśmy do niej także urządzenia tej firmy. Już niedługo będzie można je zakupić poprzez naszą stronę”.

Plany księgarni doskonale wpisują się w strategię firmy PocketBook.

„Naszym celem jest jak najszersze popularyzowanie e-czytania i współpraca z Nexto.pl ogromnie nam w tym pomoże”, zapewnia Maksym Zhelezniak, szef sprzedaży PocketBook. „Cieszymy się, że szeroka oferta naszego nowego partnera jest bezpośrednio przesyłana na nasze czytniki, które dodatkowo będzie można wkrótce kupić na www.nexto.pl. To trzecia platforma, a druga z księgarni internetowych, która sprzedaje modele PocketBook. Zapowiada się bardzo ciekawa współpraca”.

Księgarnia Nexto.pl zapowiada, że oferta czytników PocketBook pojawi się na stronie lada dzień.

O firmie PocketBook

PocketBook jest jednym z największych światowych producentów wysokiej jakości czytników książek elektronicznych z ekranami wykonanymi w technologii E Ink (zwaną też papierem elektronicznym). Spółka ma w swojej ofercie także czytniki multimedialne oraz tablety, które pracują w oparciu o system Android.

Firma powstała w 2007 roku i ma swoją siedzibę w Lugano w Szwajcarii. Do chwili obecnej sprzedano w 40 krajach ponad 3 miliony produkty PocketBook. Dzięki połączeniu sprzętu, unikalnego oprogramowania oraz ergonomicznego wzornictwa czytniki e-booków PocketBook pozycjonują się w segmencie „premium” tego rynku.

Zajrzyj na nasz fanpage: https://www.facebook.com/PocketBookPoland

O księgarni Nexto.pl

Nexto.pl jest księgarnią internetową należącą do ścisłej czołówki polskich dostawców publikacji elektronicznych. W swojej ofercie ma blisko 55 000 tytułów (w tym 600 prasowych), w tym ekskluzywne premiery światowych bestsellerów. W maju 2017 r. księgarnia wprowadziła do swojej oferty konkurencyjny program Nexto Premium z 40% rabatem na ebooki i audiobooki oraz 15% zniżką na prasę.

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.