Empik otwiera dwa kolejne salony

Empik otwiera dwa kolejne salony

Przegląd

Pierwszych klientów przywitały dziś dwa nowe salony Empik: w Jeleniej Górze w Nowym Rynku oraz w Kościerzynie w Galerii Wybickiego. Tym samym sieć  Empik urosła do 243. sklepów w całej Polsce.

 

Empik dołączył do grona istniejących najemców jeleniogórskiej galerii Nowy Rynek. Nowy salon ma powierzchnię blisko 300 metrów kwadratowych i jest trzecim sklepem sieci w tym mieście. Natomiast Kościerzyna jest miastem, w którym Empik zagościł całkowicie premierowo. Nowy sklep o powierzchni 200 metrów kwadratowych jest usytuowany w Galerii Wybickiego.

 

Obydwa salony oferują mieszkańcom szeroki wybór książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów papierniczych i artystyczno-kreatywnych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych i biletów na różnorodne wydarzenia w całej Polsce.

 

Z okazji otwarcia w tych dwóch Empikach przez trzy dni (27-29 października) obowiązuje 20% rabatu na całą ofertę książkową, muzyczną i filmową.

 

Sieć Empik obejmuje aktualnie 243 salony, do końca roku zaplanowano jeszcze trzy otwarcia (w Krakowie, Oławie i Toruniu).

 

 

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: EMPiK

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.