„Tulipanowa gorączka” i inne powieści Deborah Moggach

Przegląd

Już dziś na ekranach kin można zobaczyć film „Tulipanowa gorączka” w reżyserii Justina Chadwicka, adaptację bestsellerowej powieści Deborah Moggach!
Historia zaczyna się niewinnie – oto zamożny kupiec pragnie zyskać nieśmiertelność dzięki utrwalonemu na płótnie portretowi, na którym znajdzie się wraz ze swą młodą żoną. Zadanie powierza wziętemu malarzowi, nawet przez chwilę nie podejrzewając, jaki ciąg zdarzeń uruchomi.

Zachęcamy do zapoznania się z książkami Deborah Moggach, a w szczególności z jej najnowszą powieścią Przemilczane tajemnice. To historie pełne wnikliwych i wzruszających analiz miłości, samotności i tęsknoty na każdym etapie życia.

Polecamy również

Hotel Marigold
Deborah Moggach

 

Czy w jesieni życia można zacząć wszystko od nowa? Odważyć się całkowicie zmienić sposób bycia? Czy warto? Na te poważne egzystencjalne pytania w lekki, zabawny, a zarazem głęboko poruszający sposób odpowiada Hotel Marigold.
Na podstawie książki w 2011 roku nakręcono znany film z m.in. Judi Dench, Maggie Smith, Billym Naughym i Tomem Wilkinsonem w rolach głównych. Powstała już także kontynuacja tego przeboju kinowego pt. Drugi hotel Marigold.

 

 

 

 

 

Hotel Złamanych Serc
Deborah Moggach

 

Kiedy emerytowany aktor postanawia porzucić Londyn i przeprowadzić się na walijską wieś, nie ma pojęcia, w co się pakuje. Jako właściciel podupadającego pensjonatu, któremu bliżej do staroci niż staroświeckości, musi zapełnić pokoje i zacząć zarabiać. Poznajcie jego genialny plan „Kursów dla rozwodników” oraz barwną zbieraninę gości.

 

Przemilczane tajemnice
Deborah Moggach

 

Każdy, niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie żyje, skrywa pewne tajemnice. Czy zatem komukolwiek można ufać?
„Przemilczane tajemnice zabierają czytelnika w ekspresyjną podróż, nie pozwalając się oderwać ani na chwilę. Pełne zaskakujących zwrotów akcji i momentów napięcia, wywołują to wzruszenie, to znów niepohamowane wybuchy śmiechu.” – „Daily Telegraph”

Kategorie: Literatura
Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.