Steve Case „Trzecia fala. Wizja gospodarki przyszłości” – nowość ze Studia Emka

Przegląd

Steve Case
TRZECIA FALA
Wizja gospodarki przyszłości

„Steve Case to prawdziwy wizjoner, który już przed laty przewidział ruchy tektoniczne, do których dojdzie w naszym społeczeństwie. W swojej książce Trzecia fala wyjaśnia przywódcom, jakie decyzje zapewnią im sukces w coraz bardziej niepewnej przyszłości”.
Alvin i Heidi Toffler

autorzy wcześniejszej
Trzeciej fali (1980)

Premiera polskiego wydania – 18 września 2017


Steve Case tworzył historię, kiedy zakładał America Online i dawał światu Internet. W swojej książce kreśli niesamowitą mapę drogową dla przyszłości, która pozwala nam zrozumieć zmiany technologiczne przekształcające naszą gospodarkę i świat. Sformułował klarowny i przepełniony pasją manifest na rzecz innowacyjności i przyszłej przedsiębiorczości.
To lektura obowiązkowa, którą ten niezwykły przedsiębiorca wizjoner daje liderom biznesowym i rządowym, przedsiębiorcom, korporacyjnym menedżerom i każdemu, kto chce odnieść sukces podczas trzeciej fali.

Opinie o „Trzeciej fali”

W Trzeciej fali Steve Case kreśli niesamowitą mapę drogową dla przyszłości – która pozwala nam zrozumieć zmiany technologiczne przekształcające naszą gospodarkę i świat. Fascynująca lektura”.
Sheryl Sandberg
dyrektor ds. operacyjnych firmy Facebook oraz założycielka LeanIn.org

„Czekałem na możliwość przeczytania książki Steve’a i jestem usatysfakcjonowany. Jego kariera biznesowa wygląda jak wyjęta z książek Horatio Algera i zawiera ważne lekcje dla przedsiębiorców”.
Warren Buffett
prezes i dyrektor generalny, Berkshire Hathaway

„Steve stworzył klarowny i przepełniony pasją manifest na rzecz innowacyjności i przyszłej przedsiębiorczości. To lektura obowiązkowa, którą ten przywódca wizjoner daje liderom biznesowym i rządowym, przedsiębiorcom, korporacyjnym menedżerom i każdemu, kto chce odnieść sukces podczas trzeciej fali”.
Jeff Immelt
prezes i dyrektor generalny, General Electric

„Trzecia fala to podstawowa lektura dla liderów biznesowych i rządowych, a także dla każdego, kto próbuje zrozumieć nasz szybko zmieniający się świat. Pracowałem ze Steve’em przez dwie dekady i zawsze byłem pod wrażeniem jego intelektu i oryginalności spostrzeżeń. Jeśli przeczytacie tę książkę, też się o tym przekonacie”.
Generał Colin Powell
były sekretarz stanu (i były członek zarządu AOL)

276 str., oprawa miękka ze skrzydełkami, format: 145×210 mm, ISBN: 978-83-65068-33-0, cena: 44,90 PLN

Wydawnictwo Studio Emka
www.studioemka.com.pl
www.facebook.com/studioemka
wydawnictwo@studioemka.com.pl
tel.: 22 616-00-67, 628-08-38

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: Studio Emka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.