Quraro – marka od Wydawnictwa RM

Przegląd

Wydawnictwo RM stworzyło nową markę wydawniczą – Quraro. Pod nową nazwą już 11 października ukaże się kryminał pt. ,,Ostatni policjant”.

,,Ostatni policjant”, wykreowany przez Bena Winters’a to pierwsza część trylogii, która prezentuje fascynujący portret Stanów Zjednoczonych pół roku przed apokalipsą. Świat ulega destrukcji, gospodarka przeżywa największe w historii dziejów załamanie, a ludzie przestają wierzyć we wszystko co do tej pory było im bliskie. Jedyną osobą, która do końca chce pozostać wierna swoim ideałom jest detektyw Hank Palace na co dzień rozwiązujący zagadki związane z morderstwami. Poznajemy go w trakcie prowadzenia śledztwa w cieniu asteroidy 2011GV1. Czy bycie prawym człowiekiem opłaci mu się? Odkryj tajemnicę wiszącą na krawędzi apokalipsy!

Książka od czasu premiery w Stanach Zjednoczonych w lipcu 2012 roku ukazała się już w piętnastu językach. Jest znana na wszystkich kontynentach świata, a jej autor dzięki pierwszej części Ostatniego policjanta został okrzyknięty królem kryminałów i zwycięzcą nagrody Edgar® 2013 za najlepszą publikację Paperback Original! Obecnie trwają prace nad adaptacją kryminału na serial dla amerykańskiej stacji telewizyjnej NBC. Sukces pierwszej z trzech książek, którego głównym bohaterem jest detektyw Hank Palace tłumaczy San Francisco Book Review – Kryminał pełen pociągających zwrotów akcji, sympatycznych postaci i smutnego piękna. ,,Ostatni policjant” to klejnot.

Patronat medialny nad publikacją sprawuje Polskie Radio ,,Czwórka”, portal Lubimy Czytać, Booklips.pl, Kawiarenka Kryminalna oraz blog OkiemMK.com

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.