Klienci zdecydowali – TaniaKsiazka.pl otrzymała godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2017!

Przegląd

 

Redakcja Strefy Gospodarki wyróżniła białostocką księgarnię internetową TaniaKsiazka.pl w kategorii „Internetowe sklepy wysyłkowe”, przyznając jej godło „Konsumencki Lider Jakości 2017”. Zadecydowali o tym klienci, którzy docenili ich szybką obsługę, niskie ceny i wysoką jakość.

KLJ 2017 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych firm funkcjonujących na polskim rynku według opinii konsumentów. Oddają oni swoje głosy na podmioty gospodarcze, które cenią m.in za jakość produktów i usług. Takie badanie pozwala zaobserwować zmieniające się trendy rynkowe i wybrać marki, które przodują w swojej branży.

TaniaKsiazka.pl, która została wyróżniona w tym badaniu to w 100% polska księgarnia, z ponad 11 letnią tradycją. Przekształciła się z małej, rodzinnej działalności w prężnie działającą firmę realizującą zamówienia na całym świecie. Na swoim koncie ma już ponad 980 000 zamówień oraz 2,8 miliona sprzedanych produktów. Otrzymała również mnóstwo nagród, w tym miano najlepszego sklepu internetowego w Polsce w kategorii „Kultura” w rankingu Money.pl 2015, pokonując takie ogólnopolskie sieci księgarni jak Matras czy Empik. Do tego czynnie wspiera potrzebujących – stale wspomaga Fundację „Pomóż Im” prowadzącą Hospicjum dla Dzieci, przekazując na jej cele charytatywne ponad 159 734 zł. A ta liczba stale rośnie!

Godło KLJ 2017 przyznane księgarni TaniaKsiazka.pl świadczy o wielkim zadowoleniu ich klientów. Na wyróżnienie w kategorii „Internetowe księgarnie wysyłkowe” przyczyniło się tysiące pozytywnych głosów, które z pewnością motywują do dalszej walki o podium w branży księgarni internetowych. Zdecydowanie o księgarni TaniaKsiazka.pl jeszcze nie raz będzie głośno.

 

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.