„Kanarek w klatce na szafie” – nowość wydawnicza

Przegląd

Tomik poezji dostępny w księgarniach internetowych

http://www.psychoskok.pl/produkt/kanarek-klatce-szafie

https://www.nieprzeczytane.pl/Kanarek-w-klatce-na-szafie,product1018831.html

http://bonito.pl/k-1059558-kanarek-w-klatce-na-szafie

Opatrzony wymownym tytułem, tomik poetycki „Kanarek w klatce na szafie” skrywa motywujące do pełnowartościowego życia przesłanie.Piętrzące się problemy i nadmiar obowiązków wielokrotnie sprawia, że czujemy się zagubieni, i niezdolni do działania. Los stawia przed nami wiele szans, ale zwątpienie nie pozwala ich dostrzec. Artur Tołłoczko, poprzez wiersze wskaże nam, jak odnaleźć motywację.

Tytułowy „Kanarek w klatce na szafie” to wymowny symbol, który możemy odnieść do własnej egzystencji. Poszczególne wiersze zebrane w tomiku skłonią nas do głębokich przemyśleń nad wartością życia. Czas mija bezpowrotnie , dlatego warto wykorzystać każdą chwilę i z pomocą poezji dostrzec subtelne, niosące nadzieję niuanse.

Autor oddaje w ręce czytelników wyjątkowy, pełen osobistych wyznań tomik. Należy zaznaczyć, że Artur Tołłoczko na co dzień prowadzi sesje coachingu holistycznego, dlatego wie, jak należy wspierać ludzi w dążeniu do celu. Poszczególne wiersze możemy potraktować jako wskazówki lub mentalne wsparcie, które ułatwi nam odnalezienie wewnętrznej równowagi i spokoju dycha.

Aby nigdy nie podzielić losu tytułowego, uwiezionego ptaka, warto sięgnąć po tomik. Szczęśliwego życia nie zapewni nam bowiem „klatka” zbudowana z pozorów, czy przedmiotów.

Premiera książki miała miejsce dnia 07/08/2017 roku

Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok 

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.