„Trylogia ciszy” Alicji Masłowskiej – Burnos – poleca wydawnictwo Psychoskok

Przegląd

Trylogia ciszy” to jedna z najlepszych pozycji, jakie ukazały się na rynku książki w ostatnich latach. Niebawem premiera długo wyczekiwanej przez Czytelników, ostatniej części trylogii.

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/trylogia-ciszy-alicji-maslowskiej-burnos

Alicja Masłowska – Burnos przyznała, że stopniowo dojrzewała do decyzji o rozpoczęciu przygody z pisaniem. Autorka postawiła przed sobą ambitny cel – oddać w ręce Czytelników poruszającą „Trylogie ciszy”.

Pierwsza część Trylogii ciszy – „Nie wchodź w moją ciszę”

http://www.psychoskok.pl/produkt/wchodz-moja-cisze

http://bonito.pl/k-90484635-nie-wchodz-w-moja-cisze

Debiutancka książka autorki to pierwsza cześć Trylogii ciszy – ,,Nie wchodź w moją ciszę”, która na długo przed premierą znalazła się na liście portalu edutoria.pl – 13 świetnie zapowiadających się książkowych premier 2016 roku. Ten psychologiczno-erotyczny dramat z elementem kryminału, zyskał pozytywne opinie Czytelników, którzy docenili wciągającą od pierwszych stron fabułę.

Główna bohaterka książki to Maja Karewicz – obdarzona nieprzeciętną urodą i inteligencją przedstawicielka młodego pokolenia, która zmaga się z pracoholizmem i perfekcjonizmem. Pewnego dnia na drodze Mai niespodziewanie zjawia się przystojny, charyzmatyczny Adam Starski, który zmieni jej dotychczasowe życie. Parę połączy namiętny, choć trudny romans.

Druga część Trylogii ciszy – „Odprowadzam ciszę”

http://www.psychoskok.pl/produkt/odprowadzam-cisze

http://bonito.pl/k-1149070-odprowadzam-cisze-czesc-2

Jak łatwo się domyśleć „Odprowadzam ciszę” to kontynuacja powieści „Nie wchodź w moją ciszę”, dzięki której poznamy dalsze losy Mai i Adama. Uczucie, które połączyło parę przybiera na sile, ale nieubłagany los znów zamierza wystawić kochanków na próbę.

Odprowadzam ciszę” to trzymający w napięciu thriller psychologiczno-erotyczny, dlatego nim dowiemy się, czy Maja i Adam zdołają wytrać razem, przeżyjemy wiele silnych emocji. Książkę możemy potraktować jako opowieść o człowieku, którego z największych opresji może uratować jedynie prawdziwa miłość.

Autorka ponownie świetnie buduje napięcie, wyraźnie nakreśla wątek kryminalny, komponuje spójną narrację i opisuje niejednoznaczność głównych bohaterów.

Trzecia część Trylogii ciszy – „Osobliwość ciszy”

http://www.psychoskok.pl/produkt/osobliwosc-ciszy

http://bonito.pl/k-1825348-trylogia-ciszy-czesc-3-osobliwosc-ciszy

Historia Mai i Adama magnetyzuje. Pragnąc przekonać się jak potoczą się losy kochanków musimy sięgnąć po „Osobliwość ciszy” – to ostatnia, długo wyczekiwana część Trylogii ciszy.

Premiera książki będzie miała miejsce dnia 10/07/2017 roku

Alicja Masłowska-Burnos znów wkracza na terytorium thrillera-psychologicznego. Fabuła łączy w spójną całość przeszłość i teraźniejszość sprawiając, że opowieść nabiera nowego, pełnego wymiaru. Czy miłość ponownie zwycięży?

Uczucie jakie połączyło Maję i Adama znów zostanie wystawione na próbę. Parze grozi niewyobrażalne niebezpieczeństwo. Czy i tym razem okaże się, że miłość może przetrwać wszystko? Tego dowiemy się sięgając po „Osobliwość ciszy”.

Polub nas na Facebooku

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.