Rachunek obcego sumienia – Mirosław Prandota – premiera

Przegląd

Premiera książki będzie miała miejsce dnia 14/07/2017 roku.

książka do kupienia
http://www.psychoskok.pl/produkt/rachunek-obcego-sumienia
http://bonito.pl/k-1075743-rachunek-obcego-sumienia
https://www.nieprzeczytane.pl/Rachunek-obcego-sumienia,product1015003.html

„Rachunek obcego sumienia” to sensacyjna powieść, której fabuła toczy się dwoma kanałami. Pierwszy pozwoli nam poznać Aleksandra, głównego bohatera, który niezłomnie poszukuje matki, która sprzedała go jako dwuletnie dziecko bogatemu i bezdzietnemu kupcowi. Drugi, retrospekcyjny umożliwi nam cofnięcie się do czasu naznaczonego wojną. Tutaj poznamy między innymi kapitana SS Millera, który ostatecznie okaże się bohaterem.

Aleksander przemierza kraj licząc, że odnajdzie matkę. Jego przybrani rodzice nigdy go nie zawiedli, ale potrzeba odnalezienia własnych korzeni motywuje do dalszych poszukiwań. Chciałby zapytać matkę, dlaczego go sprzedała?

Ale, czy jest gotowy, by poznać prawdę? Stopniowo zdobywane informacje dowiodą, że matka Aleksandra była hrabianką, która w czasie wojny została zesłana na roboty przymusowe do Niemiec, ojciec natomiast niemieckim farmerem. Odwiedziny niemieckiego archiwum pozwolą uzyskać adres pobytu ojca, ale, by odszukać matkę, Aleksander będzie musiał dołożyć jeszcze wielu starań… Równolegle z akcją współczesną toczy się część retrospekcyjna, dzięki której cofniemy się do wojennej przeszłości. Mieszkańcy wsi Czarnolas borykają się z wieloma dramatami, a ich życie kontroluje sadystyczny kapitan SS, Miller. Po latach Aleksander dowie się, że Miller tak naprawdę był bohaterem.

„Rachunek obcego sumienia” to lektura, które zaskakuje dynamicznymi zwrotami akcji.

PATRONATY:  Halmanowa, Poligon Domowy,  bookendorfina, Wielbicielka Książek

Przedpremierowa recenzja

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/recenzja-przedpremierowa-rachunek-obcego-sumienia-miroslaw-prandota

Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.