Kapitan Nauka przedstawia nową grę w bestsellerowej serii: Memory na 3 sposoby Zabawy podwórkowe

Przegląd

Niezwykła gra edukacyjna memory o trzech wariantach zróżnicowanych względem poziomu trudności – ćwiczy pamięć, spostrzegawczość i refleks, a do tego daje mnóstwo radości!

Memory na 3 sposoby Zabawy podwórkowe to wyjątkowa odsłona klasycznej gry memory. Skrywa nie jedną, ale trzy gry o różnym stopniu trudności dostosowane do potrzeb i predyspozycji dzieci w różnym wieku. Dzięki temu gra wciągnie całą rodzinę, a do tego nie tylko zapewnia miło spędzony czas w gronie najbliższych, lecz także wspiera rozwój umysłowy najmłodszych.

W najprostszy wariant, Pamięć, mogą grać już dwulatki. W tej wersji gry zadaniem graczy jest zapamiętanie położenia obrazków i odkrycie dwóch takich samych. Wariant dla czterolatków, Spostrzegawczość, komplikuje to zadanie: uczestnicy nie tylko muszą znaleźć pary, lecz także wskazać, czym różnią się pozornie takie same ilustracje. W najtrudniejszym wariancie, przewidzianym dla przedszkolaków, gracze ćwiczą Refleks, ponieważ po odsłonięciu pary obrazków zadaniem wszystkich jest jak najszybsze wskazanie różnic.

Dzięki dużemu formatowi (11 x 11 cm) karty bez problemu chwyci w rączki już dwulatek. Niezwykłe, klimatyczne ilustracje Katarzyny Urbaniak przypomną rodzicom zabawy dzieciństwa, a przed młodszymi odkryją ponadczasowe gry podwórkowe, zachęcając do gry w berka czy w ciuciubabkę.

W serii także:

Memory na 3 sposoby Co robimy?

Memory na 3 sposoby Zwierzyniec

Memory na 3 sposoby Świat baśni

Memory na 3 sposoby Zabawy podwórkowe

Cena: 29,90 zł

EAN: 9788377885666

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka

Kapitan jest także na Instagramie! @kapitan_nauka

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.