Ravelo udostępnia płatności BLIKIEM metodą „jednego kliknięcia”

Przegląd

Księgarnia Ravelo.pl wdrożyła i udostępniła klientom najnowszą formę błyskawicznych płatności BLIKA na zasadzie jednego kliknięcia. Dzięki temu proces płatności przebiega jeszcze szybciej.

Metoda „jednego kliknięcia” to nowa usługa, pozwalająca klientowi na powiązanie urządzenia mobilnego ze sklepem i swoją mobilną aplikacją bankową. Przy dokonywaniu płatności BLIKEM w sklepie internetowym klient dostaje zaproszenie do zapamiętania sklepu. Dzięki temu następnym razem, przy dokonywaniu płatności BLIKIEM w tym samym sklepie, wystarczy wybrać BLIKA i zatwierdzić płatność w aplikacji mobilnej banku w swoim telefonie. Niezależnie od tego każda transakcja wymaga autoryzacji kodem PIN w aplikacji mobilnej banku.

Od początku istnienia Ravelo.pl stawiamy na innowacje, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. To oni głosują swoim portfelem na sklepy, które spełniają ich oczekiwania. Dlatego cieszymy się, że to właśnie nasza księgarnia mogła udostępnić naszym klientom jako pierwsza tę wyjątkowo wygodną i prostą formę płatności, jaką jest tzw. One-Click BLIKA – mówi Dorota Bachman, Prezes Zarządu Ravelo Sp. z o.o.

Współpraca z Ravelo.pl doskonale wpisuje się w strategię BLIKA, polegającą na dostarczaniu najszybszej, wygodnej i przede wszystkim bezpiecznej metody płatności w ecommerce. Prostota plus silna, mobilna autoryzacja kodem PIN dają możliwość szerokiej obsługi płatności w modelu tzw.
One-Clicka, dostępnej w ofercie wszystkich krajowych agentów rozliczających transakcje w internecie –
mówi Dariusz Mazurkiewicz, wiceprezes Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK.

Aby zachęcić do korzystania z One Clicka Polski Standard Płatności wspólnie z Ravelo.pl uruchomił 29 marca atrakcyjną akcję promocyjną pod hasłem „ Poczuj wygodę zakupów z BLIKIEM i zgarnij nawet 30 złotych rabatu”. Za dowolne zakupy BLIKIEM na Ravelo.pl za co najmniej 49 złotych można otrzymać 10 złotych rabatu, za zakupy za minimum 99 złotych 20 złotych, a za zakupy za co najmniej 149 złotych, dostaniemy zniżkę w wysokości 30 złotych . Promocja potrwa do 30 sierpnia.

Regulamin promocji dostępny jest pod linkiem:

http://www.blikmobile.pl/promocje/ravelowygodazakupow/regulamin.pdf

Podstawowe informacje o Ravelo

Spółka Ravelo jest częścią Grupy E-commerce PWN i odpowiada za sprzedaż w kanale internetowym oraz koordynowanie działań i projektów związanych z e-commerce w ramach Grupy. W skład Grupy E-commerce PWN wchodzą następujące sklepy: Księgarnia Internetowa PWN, Ravelo.pl, Lideria.pl, sklep wydawnictwa medycznego PZWL oraz serwisy społecznościowe: Biblionetka.pl oraz CzytamPolskie.pl.

Podstawowe informacje o Polskim Standardzie Płatności i systemie płatności mobilnych BLIK

BLIK – powszechny system płatności mobilnych to projekt Spółki PSP, której udziałowcami jest sześć polskich banków (Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, oferujący usługi również pod marką Orange Finanse, PKO Bank Polski i Inteligo) obejmujących swym zasięgiem ok. 60 proc. wszystkich klientów krajowych instytucji finansowych. System został zaplanowany w taki sposób, aby w szybkim czasie, na tych samych warunkach, dołączyły do niego inne krajowe banki i firmy rynku finansowego. Od maja 2016 r. BLIKA mogą korzystać klienci Getin Noble Banku, a od października klienci T-Mobile Usługi Bankowe. Kolejni wydawcy i agenci są w trakcie finalizacji ustaleń związanych z uczestnictwem w systemie BLIK.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Blik, Ravelo

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.