PREMIERA: „Córka doskonała”

Przegląd

Żona. Matka. Córka. Tylko, co zrobić, kiedy ma się tego wszystkiego serdecznie dosyć?

Jackie całym sercem kocha swoją rodzinę. Jasne, jej nastoletnie dzieci potrafią być rozkapryszone, a mężowi czasami przydałby się porządny kopniak… motywacji. Ach, i całodobowe usługiwanie matce z Alzheimerem to również nie jest bułka z masłem.
Jackie poświęciła wiele, żeby jej dom stał się ostoją bezpieczeństwa i miłości.
Jedynym problemem jest to, że ciasna, acz urokliwa posiadłość z widokiem na morze już jej nie wystarcza.

Największym pragnieniem Jackie jest, aby jej dzieci nie zmarnowały swojej przyszłości, tak jak niegdyś zrobiła to ona. Skoro Martha, jej najstarsza córka, dostała się na uniwersytet i spełnia marzenia, to jej poświęcenie chyba było czegoś warte… prawda?

Amanda Prowse odnalazła wyśmienity sposób na pisanie o bolesnych i ciężkich realiach codziennego życia. Nie zostałam przeniesiona do jakiegoś wyimaginowanego – przesłodzonego czy zupełnie abstrakcyjnego – świata, który jest mi obcy. Zamiast tego spędziłam wspaniały czas nad powieścią o prawdziwym życiu i to było fantastyczne! – „The Glass House Girls”

Amanda Prowse –spędziła 10 lat życia, pracując w korporacji jako konsultantka. Po tym czasie odkryła, że jej powołaniem jest pisarstwo. Specjalizuje się w prozie miłosnej, która swoim niepowtarzalnym stylem urzeka niejedną kobietę. Amanda mieszka w West Country z mężem i dwójką nastoletnich synów.

Szczegóły:
Autor: Amanda Prowse
Cena: 36,90 PLN
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
ISBN: 978-83-65506-92-4
okładka: miękka ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny: Perfect daughter
Ilość stron: 408
Format: 13.5 x 20.5 cm

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.WydawnictwoKobiece.pl

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.