Najbliższe spotkania z Małgorzatą Biegańską-Hendryk, autorką książki „Co jest, kocie?”

Przegląd

Wydawca serii Samo Sedno zaprasza do Gliwic i Dąbrowy Górniczej na spotkania z Małgorzatą Biegańską-Hendryk, autorką książki „Co jest, kocie?”

Wydawca serii Samo Sedno wraz z Małgorzatą Biegańską-Hendryk serdecznie zapraszają wszystkich miłośników i opiekunów kotów na spotkania poświęcone kociej tematyce: wykłady „Czy kot pije mleko?” w Dąbrowie Górniczej oraz „Kocia agresja – jak sobie radzić?” w Gliwicach.

Czy kot pije mleko?

Kiedy? 20 marca 2017 roku, godz. 17:00

Gdzie? Wyższa Szkoła Biznesu, ul. Cieplaka 1c, Dąbrowa Górnicza

Link do wydarzenia na facebooku www.facebook.com/events/1014228668721864

Spotkanie poświęcone tematyce zdrowego odżywiania kotów jest częścią XIII Festiwalu Nauki. Podczas wykładu uczestnicy dowiedzą się, jakie potrzeby żywieniowe mają ich czworonożni pupile, jak układać im dietę i wybierać karmę. Poznają też odpowiedź na tytułowe pytanie, czy kot pije mleko.

Na spotkanie zapraszamy nie tylko kociarzy, lecz także osoby zainteresowane tematyką żywienia zwierząt.

Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy. Więcej informacji w wydarzeniu na facebooku oraz pod linkiem: www.wsb.edu.pl/index.php?p=m&idg=fn17%2C4150%2C4184

Kocia agresja – jak sobie radzić?

Kiedy? 22 marca 2017 roku, godz. 18:00

Gdzie? księgarnia Mercurius, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 14, Gliwice

Link do wydarzenia na facebooku www.facebook.com/events/501039313618218

 

Tematem przewodnim warsztatów będą agresywne zachowania u kotów. Kocia behawiorystka wyjaśni, skąd bierze się agresja u kotów, jak jej zapobiegać i jak sobie z nią radzić. Podczas spotkania zapraszamy do zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami. Będzie również możliwość zakupu książki „Co jest, kocie?” z autografem autorki.

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o autorce:

Małgorzata Biegańska-Hendryk – technik weterynarii, kocia behawiorystka. Wieloletnia wolontariuszka Fundacji Kocie Życie, prowadząca dom tymczasowy i przydomowy szpital dla kotów bezdomnych, propagatorka idei powszechnej sterylizacji zwierząt. Swoją wiedzą dzieli się na szkoleniach z behawioryzmu i pierwszej pomocy dla zwierząt. Prywatnie szczęśliwa opiekunka czterech kotów.

Więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl

Samo Sedno jest również na facebooku: www.facebook.com/SamoSedno

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.