Anna Wysocka – Kalkowska i książki, które niosą nadzieję

Przegląd

książki Anny Wysockiej-Kalkowskiej dostępne w księgarni internetowej

http://bonito.pl/autor/wysocka+kalkowska+anna/0

W codziennym życiu bywa, że często spotyka nas więcej smutków niż radości. Gdy melancholia i pesymizm odbiera nam radość życia, warto sięgnąć po książki, które niosą nadzieję na lepsze jutro.

Przekoloryzowane, ubarwione humorem historie często nijak mają się do prawdziwego życia. Pragnąc czytać książki, w których odnaleźć można odniesienia do rzeczywistości warto sięgnąć po powieści obyczajowe. Anna Wysocka-Kalkowska jest autorką, która doskonale opisuje stany emocjonalne targające ludzką duszą, dzięki czemu z łatwością utożsamimy się z bohaterami, a nawet odnajdziemy cenne wskazówki, które odniesiemy do własnego życia.

zajrzyj na http://www.psychoskok.pl/produkt/kiedy-wiosna-nie-nadchodzi

Kiedy wiosna nie nadchodzi” to powieść obyczajowa tej autorki, którą z powodzeniem możemy zaliczyć do literatury kobiecej. Jak wiadomo bowiem przedstawicielki płci pięknej   cenią sobie książki pozwalające doznawać emocjonalnych uniesień, a ta powieść jest gwarancją, że nie zabraknie nam wzruszeń.

Anna Wysocka-Kalkowska doskonale operując literacką fikcją, zdołała uchwycić stany emocjonalne jakie przeżywa zakochana kobieta. Zyskujemy szansę, by „wniknąć” w skomplikowany świat emocji, który sprawia, że oczarowana uczuciem kobieta zdolna jest zapomnieć o całym świecie, znieść każdy trud, udźwignąć niewyobrażalny ciężar, czy łudzić się nadzieją.

Atutem książki „Kiedy wiosna nie nadchodzi” pozostaje także fakt, że autorka zdołała ukazać różnorodne oblicza miłości – uczucia, którym darzymy wiele bliskich nam osób.

Anna Wysocka-Kalkowska zmierzyła się również z bolesną tematyką żałoby.

zajrzyj na http://www.psychoskok.pl/produkt/moje-zycie-bez-ciebie

Moje życie bez ciebie” to kolejna książka autorki. Tym razem Anna Wysocka-Kalkowska zdołała ukazać wszystkie etapy procesu żałobnego. Tematyka jest bolesna, ale bardzo prawdziwa, dlatego warto, by zmierzyli się z nią wszyscy.

Główną bohaterką, a zarazem narratorką powieści jest Agata. Ta młoda kobieta zdaje się bardzo przeciętną, ale doświadczenia zebrane w trakcie życia czynią ją wyjątkową. Nie każdy przecież jako dziecko zostaje odrzucony przez rodziców i nie każdemu przyjdzie przedwcześnie pochować małżonka.

Strata odciska bolesne piętno na życiu emocjonalnym i towarzyskim Agaty, która pozwala, by depresja zepchnęła ją w przepełnioną żalem pustkę. Możliwe, że z czasem uda się jej nauczyć żyć na nowo… W trakcie lektury tej książki zadaniem czytelników pozostaje wsparcie bohaterki na każdym etapie procesu żałobnego, by w końcu mogła odnaleźć nadzieję i spokój.

Polub stronę autorki na FB

https://www.facebook.com/AnnaWysockaKalkowska

Z autorką spotkamy się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 18-21 maja 2017 r. przy stoisku Wydawnictwa Psychoskok

więcej informacji na stronie

https://www.facebook.com/events/716543761858004

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.