Różne oblicza miłości w książkach Anny Wysockiej-Kalkowskiej

Przegląd

Każdy z nas, świadomie lub nie, pragnie kochać być kochanym. Miłość wyzwala w nas moce, siły i energie, które pomagają stawać wobec
przeciwności losu i wbrew wszelkim przeszkodom.

Anna Wysocka-Kalkowska posiada oszlifowane literackie umiejętności opisywania stanów emocjonalnych i duchowych, których nośnikiem są przeróżne formy miłości. Jej książki niosą radość, budzą nadzieję i sprawiają, że zawsze warto wierzyć w miłość oraz o nią dbać.

Poznaj książki Anny Wysockiej-Kalkowskiej

Książki Anny Wysockiej-Kalkowskiej będą doskonałym prezentem na walentynki

http://bonito.pl/autor/wysocka+kalkowska+anna/0

Kiedy Wiosna nie nadchodzi jest opowieścią o miłości do ludzi i miejsc osadzoną w uroczej scenerii Kazimierza Dolnego. Książka jest pełna zmiennych emocji od rozpaczy, strachu czy lęku po nieograniczoną radość, wzruszenie, szczęście i triumfująca finalnie nadzieję. Jest to opowieść o tym co w życiu najważniejsze. Czytając „wiosnę”, spacerujemy uliczkami Kazimierza i odkrywamy na nowo swoją duszę. Nagle całym sobą zaczynamy dostrzegać i czuć świat, który nas otacza. Kiedy wiosna nie nadchodzi jest również książką o przyjaźni ze starszym człowiekiem, i o tym jak wielką rolę w życiu może odgrywać rodzeństwo. Jest przedstawieniem smaków, zapachów i barw otaczającego nas świata, których tak często nie dostrzegamy w codziennym życiu.

Czasami kiedy wszystko wydaje się oczywiste nagle okazuje się, że wcale takie nie jest a życie, które straciło dla nas sens niespodziewanie ten sens na nowo odnajduje. Moje życie bez ciebie to powieść, której bohaterka po utracie najbliższej jej osoby na nowo układa swoje życie. Agata nie wierzy już w to, że spotka ją szczęście. Jednak któregoś dnia w parku spotyka obcą kobietę, która budzi w niej nadzieję. Ta nadzieja daje jej odwagę by odwiedzić rodzinne strony i z pomocą przypadkowo spotkanych ludzi poznać rodzinne sekrety, które pozwalają jej spojrzeć na wiele rzeczy zupełnie z nowej perspektywy.

Odwiedź stronę autorki na FB

https://www.facebook.com/AnnaWysockaKalkowska

więcej o samej autorce na stronie

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/autorka-ktorej-ksiazki-niosa-nadzieje

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.