Kapitan Nauka zaprasza na stoisko A-41 na Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME w Kielcach

Przegląd

Kapitan Nauka, producent wciagających gier i materiałów edukacyjnych dla dzieci, zaprasza na swoje stoisko A-41 na VIII Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME w Kielcach, które odbędą się w dniach 23-25 lutego 2017.

Podczas targów zostaną pokazane nowości, m.in. seria Loteryjek, czyli wciągających gier dla dzieci już od 2. roku życia, czy seria Memory na 3 sposoby niezwykłych gier memory, które dzięki nietypowym wariantom rozgrywki zachęcą do zabawy dzieci w każdym wieku i o różnym temperamencie.

Pojawią się także cieszące się dużym zainteresowaniem Kapitalne zagadki i Kapitalne łamigłówki. Zestawy fantastycznie ilustrowanych przez utalentowanych polskich grafików ćwiczeń i zadań wciągną małych miłosników szyfrów i labiryntów na wiele godzin, a poręczny format umożliwi zabranie ich ze sobą w podróż i na spacer.

Nie zabraknie bestsellerowych serii, takich jak Zagadki obrazkowe przeznaczone dla dzieci w różnym wieku zestawy zadań rozwijających umiejętność logicznego myślenia i spostrzegawczość, a przy tym uczących matematyki czy języka angielskiego, oraz Kart obrazkowych, które wprowadzą maluchy w świat zwierząt, roślin, najbliższych przedmiotów, nazw uczuć i zawodów.

Kapitan Nauka to marka lubiana przez dzieci i ceniona przez rodziców! Sprzyja rozwojowi wyobraźni i aktywności twórczej, a także pobudza ciekawość i zachęca do poznawania świata.

Wszystkie książeczki i karty zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższą dbałością o jakość i w trosce o bezpieczeństwo dzieci.

Marka: Kapitan Nauka

Wydawnictwo Edgard

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Jesteśmy też na Instagramie! @kapitan_nauka

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.