Nowa książka Przemysława Paszowskiego

Przegląd

PREMIERA już 16 stycznia w Oficynie Impuls!

Gdyby ktoś zapytał mnie, o czym jest ta książka, odpowiedziałbym, że o życiu.
Jednak taka odpowiedź musi zrodzić zasadne pytanie: Czym jest życie?
Żadna z opisanych w książce historii nie wydarzyła się naprawdę.
Jednak wszystkie miały miejsce w rzeczywistości…

 

Pragnę, Kocham, Nienawidzę to niezwykle duszna powieść o miłości, przyjaźni, ideałach, marzeniach
i poszukiwaniu samego siebie. Krzysztof bezlitośnie rozlicza się z dokonanymi przez siebie i swoich przyjaciół wyborami. Uświadamia sobie, że miłość może być destrukcyjna, przyjaźń można zabić jedną decyzją, ideały są utopią, o której szybko się zapomina w starciu z brutalną rzeczywistością, a marzenia – dla słabych. Główny bohater, sięgając do zakamarków pamięci, przechodzi swoiste katharsis. Pokonuje nienawiść i żal. Jednak z przerażeniem odkrywa, że mimo to nie udaje mu się odzyskać wymarzonej harmonii.

Auror publikacji Pan Przemysław K. Paszowski to dziennikarz telewizyjny i radiowy. Od kilku lat pracuje przy obsłudze najważniejszych wydarzeń krajowych i zagranicznych. W 2015 roku relacjonował przebieg kampanii prezydenckiej i parlamentarnej, będąc najmłodszym reporterem akredytowanym na wieczorach wyborczych. Mimo to specjalizuje się w tematyce sportowej. Od wielu lat komentuje najważniejsze wydarzenia sportowe. Jego głos można było usłyszeć między innymi podczas relacji z takich dyscyplin, jak narciarstwo klasyczne czy kolarstwo. Zajmuje się także tematyką kulturalną. Obsługiwał liczne festiwale muzyczne
i filmowe. W latach 2013–2015 był redaktorem naczelnym portalu Juventum.pl.
Za jego kadencji serwis stał się największym miejscem wymiany opinii młodych ludzi w kraju. Autor licznych wywiadów z postaciami z pierwszych stron gazet. W 2015 roku ukazał się Tryptyk warszawski, stanowiący zapis jego intymnych i osobistych rozmów z powstańcami warszawskimi.

Poleca Oficyna Wydawnicza „Impuls“ : http://impulsoficyna.com.pl/katalog/pragne-kocham-nienawidze,1832.html

Kategorie: Literatura, Unassigned
Tagi: Impuls

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.