Anna Bimer nową redaktor naczelną miesięcznika „Zwierciadło”

Anna Bimer nową redaktor naczelną miesięcznika „Zwierciadło”

Przegląd

Katarzyna Montgomery, dotychczasowa redaktor naczelna „Zwierciadła”, rozstaje się z tytułem, którym kierowała od czerwca 2011 roku.

 Praca w  „Zwierciadle” była dla mnie źródłem dziennikarskiej satysfakcji z tworzenia pisma na wysokim edytorskim poziomie i dla wymagających czytelniczek. To także radość z pracy z kreatywnym i oddanym zespołem oraz we współpracy z wybitnymi osobowościami szeroko rozumianego świata kultury. Po prawie sześciu latach mojej zwierciadlanej przygody nadszedł czas na nowe projekty – mówi Katarzyna Montgomery.

Obowiązki redaktor naczelnej przejmuje dotychczasowa wicenaczelna Anna Bimer. Pierwszym numerem pisma przygotowanym przez następczynię będzie marcowe wydanie „Zwierciadła”.

Anna Bimer jest związana z Wydawnictwem Zwierciadło od 2008 r., przez ostatnie osiem lat pełniła funkcję wicenaczelnej magazynu. Wcześniej pracowała m.in. jako: zastępczyni redaktor naczelnej dodatków kolorowych w „Polska The Times”, szefowa działu kultury i reportażu w „Pani”, szefowa działu krajowego w tygodniku „Gala”, współtworzyła również miesięcznik Machina.

Z wydawnictwem rozstała się także Monika Summer-Brason, dyrektor promocji i PR.

Jej obowiązki przejęły brand managerki poszczególnych tytułów  Justyna Ogłozińska odpowiedzialna za miesięcznik „Zwierciadło” oraz Karolina Siewierska-Kołodziej zajmująca się miesięcznikiem „Sens”.

 

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.