Spotkanie z Zosią Cudny

Przegląd

Zapraszamy na spotkanie z Zosią Cudny, autorką książki „Razem w kuchni” i znaną blogerką. 20 grudnia (wtorek), godzina 17:00. Księgarnia BookBook, Gdańsk Wrzeszcz, ul. Miszewskiego 16. Spotkanie poprowadzi dziennikarka, Hanna Wilczyńska Toczko z Radia Gdańsk.

Zosia Cudny

Założycielka popularnego bloga kulinarnego Makecookingeasier.pl będzie gościem gdańskiego empiku. Okazją do spotkania jest wydana właśnie, kolejna autorska książka „Razem w kuchni. Przepisy na wspólne gotowanie z dziećmi”. W książce tej czytelnicy znajdą proste a zarazem niebanalne przepisy na rodzinne posiłki.


Zosia Cudny

autorka bloga MAKE COOKING EASIER

Razem w kuchni

Przepisy do wspólnego gotowania z dziećmi

ISBN 978-83-8062-076-6

 

Razem w kuchni to kolejna autorska książka Zosi Cudny, założycielki popularnego bloga kulinarnego Makecookingeasier.pl. Tysiące osób zagląda codziennie na jej stronę, by znaleźć tam inspirację i poznać nowe, ciekawe dania.

Tym razem popularna i lubiana przez internautów blogerka, ale także szczęśliwa mama małej Hani, kieruje swoją książkę do wszystkich rodziców, którzy nie tylko chcą, by ich dzieci jadły zdrowe posiłki, ale także pragną czerpać radość ze wspólnego ich przygotowywania. W tej przepięknie ilustrowanej książce czytelnicy znajdą mnóstwo prostych, a mimo to niebanalnych przepisów, które wzbogacą rodzinny jadłospis, a jednocześnie pozwolą na co dzień doświadczać bliskości i ciepła, jakie daje wspólne gotowanie i chwile spędzone przy stole w gronie najbliższych.

 

Autorka w ciągu zaledwie pięciu lat zdobyła kilkadziesiąt tysięcy fanów w Polsce i za granicą. Od czterech lat współpracuje z serwisem Onet.pl, współtworzy dział kulinarny na popularnym blogu Makelifeeasier.pl oraz realizuje sesje zdjęciowe swoich potraw dla popularnych czasopism. Mieszka z mężem i czteroletnią córeczką w Gdyni-Orłowie i na co dzień z ogromną przyjemnością publikuje autorskie przepisy na swoim blogu.

Nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazała się już gorąco przyjęta przez czytelników książka Make Cooking Easier. Przepisy na cztery pory roku.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Autorzy, Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.