Służąca Agaty Haidi – już w sprzedaży!!!

Przegląd

Służąca Agaty Haidi – już w sprzedaży!!!

sluzaca

 

„Służąca” to poruszająca opowieść o trudach życia. Główna bohaterka, podobnież jak setki innych kobiet wierzy, że dzień ślubu stanie się spełnieniem jej marzeń. Niestety sielanka szybko przemienia się w koszmar, a mąż zamiast księciem okazuje sadystyczną bestią…

Młodzieńcze zauroczenie połączyło bohaterkę z mężem jeszcze w latach młodości. W ówczesnym czasie wszystko zdawało się łatwiejsze, a marzenia młodego mężczyzny o własnym domu nie budziły obaw. Któż bowiem nie miewa podobnych marzeń?

Fakt, że zaraz po ślubie wizja dostatniego życia spełnia się, mógłby zapowiadać świetlaną przyszłość. Niestety dom zbudowany na ziemi odebranej przez małżonka teściom staje się przekleństwem. Życie ponad stan sprawdza się tylko przez moment, ponieważ prędzej czy później kłopoty finansowe dają o sobie boleśnie znać.

Kłótnie pomiędzy małżonkami, które wybuchają w obliczu nowej, niekomfortowej sytuacji zdają się czymś oczywistym, ale niebezpiecznie narastające frustracje męża zwiastują kłopoty. Młodej, doświadczającej przemocy fizycznej i psychicznej żonie trudno będzie walczyć o związek i próbować ratować swą rodzinę. W tej sytuacji rozwód zdaje się jedynym sensownym rozwiązaniem, ale wydostać się z tego piekła nie będzie łatwo.

Czy ucieczka z toksycznego związku rozwiążę jej problemy?

W jaki sposób bohaterka poradzi sobie z niewdzięczną pracą sprzątaczki?

Czy przyjdzie czas, że będzie mogła zapomnieć o przeszłości, i dumnie kroczyć przez życie?

Książka dostępna w wersji drukowanej na tylkorelaks.pl oraz w formie ebooka w księgarni internetowej ebooki123.pl

Logo Psychoskok

Polub nas na Facebooku

tylkorelaks

Odwiedź nasz sklep internetowy

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.