Decydująca rozgrywka

Przegląd

decydujaca-rozgrywkaTytuł:  Decydująca rozgrywka

Autor: Raymond Khoury – autor będzie gościł w Polsce 27- 30.10!

Tytuł oryginału: The End Game

Tłumaczenie: Marek Fedyszak
Format: 143 x 205 mm

Oprawa: broszura + skrzydełka

ISBN: 978-83-7999-765-7

Cena detaliczna: 38,00 zł

Premiera: 14 września 2016

Książka dostępna także jako e-book

Raymond Khoury, autor międzynarodowych bestsellerów, będzie gościem Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, które w 2016 roku odbędą się w dniach 27–30 października!

Wybitny naukowiec dr Ralph Padley jest umierający. Od lat skrywa mroczy sekret, który, jeżeli wyjdzie na jaw, może mieć fatalne skutki. W obliczu nieuniknionego końca wie, że ma ostatnią szansę, by tajemnica ujrzała światło dzienne. Na jego drodze stają jednak bardzo wpływowi ludzie, którzy zrobią wszystko, aby zamknąć mu usta.

Tymczasem agent specjalny FBI Reilly od miesięcy szuka mężczyzny, który porwał jego pięcioletniego syna. Poszukiwany mężczyzna jest jak duch – to urzędnik bez nazwiska i tożsamości, chroniony przez CIA, który na dodatek może mieć powiązania z ojcem Reilly’ego. Reilly − obserwowany, manipulowany i wrobiony w przestępstwa, których nie popełnił − musi uciekać, a potem odkryć prawdę na temat swojej przeszłości. Aby chronić rodzinę będzie zmuszony zaryzykować wszystko i ujawnić tajemnice, które wstrząsną do głębi całym krajem. Czy zdąży, zanim go dopadną?

Kategorie: Literatura
Tagi: Sonia Draga

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.