Andrzej Szarmach i Jacek Kurowski na spotkaniu autorskim w Empiku

Przegląd

Andrzej Szarmach i Jacek Kurowski na spotkaniu autorskim w Empiku

Wydawnictwo Dolnośląskie ma przyjemność zaprosić na spotkanie z Andrzejem Szarmachem – legendarnym Diabłem z boiska i Jackiem Kurowskim – dziennikarzem sportowym TVP, autorami książki Andrzej Szarmach. Diabeł nie anioł.

Będzie to świetna okazja, by porozmawiać o niezwykłej biografii Andrzeja Szarmacha i o historii polskiego futbolu oraz usłyszeć wiele ciekawostek i anegdot na temat ludzi związanych z piłką nożną.

Spotkanie odbędzie się 20 września o 18:00 w Empik Megastore Junior (ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa).

Andrzej Szarmach – piłkarz, reprezentant Polski i trener. Zawodnik drużyny Orłów Górskiego, brązowy medalista mistrzostw świata (1974, 1982), król strzelców igrzysk olimpijskich w Montrealu (1976).

Jacek Kurowski – dziennikarz sportowy TVP. Przeprowadził dziesiątki wywiadów z najlepszymi sportowcami świata. Twórca programu Oko w oko, gospodarz studiów olimpijskich, a także największych piłkarskich imprez – mistrzostw świata i Europy. Prywatnie szczęśliwy tata dwóch synów, autor bloga tatanawszystkielata.blogspot.com. Początkujący triatlonista.

Więcej informacji o książce „Andrzej Szarmach – diabeł nie anioł” na stronie: https://publicat.pl/wydawnictwo-dolnoslaskie/oferta/literatura-faktu/andrzej-szarmach-diabel-nie-aniol

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.