Amfetamina – thriller psychologiczny z zaskakującym zakończeniem

Przegląd

Amfetamina – thriller psychologiczny z zaskakującym zakończeniem

psychoskokamfetamina

Trzymający w napięciu thriller psychologiczny z zaskakującym zakończeniem. Główna bohaterka Iza pozornie zdaje się spełnioną diwą operową, która nie dostrzega niczego poza swą karierą. Do tej pory z łatwością rezygnowała przecież z zakładania rodziny i łamała serca uwielbiających ją mężczyzn. Widmo starości i nieubłagany czas nakazuje jej zmienić dotychczasowe życie, ale będzie trudniej niż mogła przewidzieć…

psychoskokamfetamina.jpg

Natura obdarzyła Izę urodą, talentem, wielkim sercem i wybujałym temperamentem. Cechy te powinny ułatwiać nawiązywanie satysfakcjonujących pod każdym względem relacji, niestety aktualny kochanek odnajduje szczęście w ramionach młodszej śpiewaczki, a ta namawia go do zatrucia Izy amfetaminą.

Działania kochanki, która zamierza zastąpić Izę w łóżku i na scenie sprawią, że straci ona głos i zacznie halucynować diabła z opery „Faust”, w której gra rolę Małgorzaty. Wizje mogą być jedynie podszeptami wyrzutów sumienia, ale może zło w najczystszej formie postanowiło zaoferować jej odzyskanie głosu w zamian za wyzbycie się hamulców moralnych tkwiących w głębi jej duszy?

Nad Izą wisi miecz Damoklesa, to znaczy koniec kariery, ale będzie walczyć o nią do upadłego, wszelkimi sposobami.

Książkę poleca wydawnictwo Psychoskok

AMFETAMINA

powieść Stefani Jagielnickiej

amfetamina

AmfetaminaStefani Jagielnickiej to trzymający w napięciu thriller psychologiczny, z zaskakującym zakończeniem. Na wyjątkowość pozycji wpływa fakt, iż całość akcji zbudowana jest dzięki niezwykłemu połączeniu spraw grząskich, problemów światopoglądowych, nie tylko w przypadku Izy, lecz również innych niezwykłych pacjentek szpitala psychiatrycznego z pogonią za doskonałością, szaleństwem, odmiennymi stanami świadomości po narkotykach i chorobami psychicznymi.

 

Recenzje książki:

http://kuznia.art.pl/nowosci-wydawnicze/1549-amfetamina-stefania-jagielnicka.html

http://bookendorfina.blogspot.com/2016/09/amfetamina-stefania-jagielnicka-2592016.html

 

Odwiedź stronę pisarki na Facebooku
Stefania Jagielnicka

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.